Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » SZJA automatikus ebben az...

SZJA automatikus ebben az esetben?

Figyelt kérdés

Idén március 27.-én született a fiam aki után a férjem igényelte meg a magzati adókedvezményt 2020-ban.

Én kaptam a GYES-t/családi pótlékot de már a férjem van gyeden vele.

Férjemnek kell papírt töltenie?

Gondolom én semmit nem kapok vissza csak a férjem



2021. nov. 25. 16:27
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Hogy TE aki konkrétan SEMMIT nem fizettél be, eleresztesz egy olyan mondatot, hogy “Gondolom én semmit nem kapok vissza…”

De, amúgy visszakapod amit befizettél, lópikulát. ☺️

2021. dec. 9. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

Nem én hanem a férjem kapja vissza 😂 a kérdés meg amúgy is azt volt hogy kell e papírt töltenie

De már nem aktuális ez a kérdés

2021. dec. 9. 14:49
 13/16 anonim ***** válasza:

Te komolyan nem látod az utolsó sort amiben konkrétan leírod hogy “Gondolom én semmit nem kapok VISSZA…?”

Ahj, na igen, hagyjuk. Még ez is magas neked. 😂

2021. dec. 9. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
13: Reménytelen a kérdező. Simán tartaná a markát, elhiheted. Nem érti és soha nem is fogja amit próbálunk megértetni, mert csak 2 agysejtje van ami ahhoz elég, hogy elegendő munkaviszony nélkül szüljön. Nem lát tovább és kész. Aztán meg amikor erre rávilágítjuk, visszakozni próbál.
2021. dec. 11. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
8: kedves kérdező, de képzeld kapunk vissza mindketten a férjemmel. Nem irigykedek senkire, csak az ilyen semmirekellőek hozzáállása irritál. Ne magadból indulj ki, nekem 8 év munkaviszonyom volt mikor terhes lettem és amint 2 éves lett a fiam mentem is vissza dolgozni ugyanoda. Ennek már 3 éve, szóval képzeld, kapok vissza a nem kevés adóból amit befizettem és jelenleg is fizetek. Fel tudod ezt fogni az agykapacitásoddal hogy ilyen is létezik?
2021. dec. 11. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

Az hogy terhességem előtt nem dolgoztam egyéb okok miatt nem jelenti azt hogy nekem eddig 0 évem ledolgozva…

De Mindenki örüljön hogy kap legalább valamit :D

2021. dec. 14. 15:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!