Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Kihez lehetne fordulni ez...

Kihez lehetne fordulni ez ügyben? Esetleg könyvelőhöz?

Figyelt kérdés
Kb. 5 hetes terhes vagyok, jövőhéten megyek az orvoshoz akkor lesz róla papírom is. Kereskedelemben dolgozom, könnyíteni nem lehet a munkán ezért szeretném a várandósságot otthon tölteni, viszont szeretnék tisztában lenni a pénzügyekkel
2021. dec. 3. 11:16
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
Milyen pénzügyekkel szeretnél tisztában lenni?
2021. dec. 3. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:

Mivel első baba ezért foglamam sincsen sajnos a dolgokról, neten meg annyi mindent olvastam hogy már magam sem tudom mit gondoljak.

Nyilván jó lenne tudni mennyit kapnék az otthon töltött idő alatt, valamint ha megszületett a baba mennyire jönne ki a gyed, csed stb.

2021. dec. 3. 11:23
 3/25 anonim ***** válasza:
0%
Védőnő adni fog egy papírt, azon minden rajta lesz.
2021. dec. 3. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
44%
Megkérdezhetem mivel foglalkozol? Esetleg 10 kilókat emelgetsz napi szinten? Vagy miért nem akarsz dolgozni tovább?
2021. dec. 3. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
50%
#4-es, nem hinném, hogy bárkinek bármi köze van ehhez. Nem tudhatod, mennyi idő és minek árán fogant és maradt meg a terhesség, és ha megtehetik anyagilag, akkor mégis miért ne menne el, ha el akar?! Én 30 hetesen megyek táppénzre, pedig irodai munkát végzek, de a járványos időszak meg a hideg idő miatt igenis így érzem magamat és a babámat biztonságban, hiába nem lenne indokolt amúgy…
2021. dec. 3. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
25%
A kérdésre nem is válaszoltam, bocs. Szóval a munkahelyeden a HR-eseket tudnád megkérdezni, valamint könyvelő, TB-és bérügyintéző tud válaszolni.
2021. dec. 3. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%
Tappenzre mehetsz 9es kóddal ami a veszelyeztetett terhesseg, de ahhoz nogyogyasz kell papirt adjon h vegyenek fel, es le kell írnia h élő magzat látható ami jövő héten még nem biztos. A tappenz a fizetesed 60%a.
2021. dec. 3. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
0%
Papír nélkül max 8as koddal mehetsz tp ami először 15 nap betegszabi majd tp fizetesed 50%, de a betegszabi rontja a csed alapod
2021. dec. 3. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
5# köszi az okoskodást de nem volt rosszindulat a kérdésemben. En is hasonló helyzetben vagyok es ezert kérdeztem. Szóval legközelebb tájékozódj
2021. dec. 3. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:

Nehezen jött össze a terhesség, nem biztos hogy a napi 10 óra állás valamint az áruk pakolása jót tenne, jobb félni mint megijedni :)

Sajnos itt a betegszabi “nem megengedett” , tehát mindenképp a veszélyeztetett terhesség ami szóba jöhet és szerintem elég jó “indok” a munkahelyi körülmény :/

Köszönöm szépen mindenkinek a válaszát!

2021. dec. 3. 12:18
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!