Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Melyik szakmát érdemesebb...

Melyik szakmát érdemesebb választanom, a logisztikai ügyintézőt vagy a mérlegképes könyvelőt? A mérlegképes könyvelőhöz meg van az előképzettségem.

Figyelt kérdés
Mindkét szakma érdekel. Úgy hallottam a logisztikával könnyebb elhelyezkedni, de a könyvelővel többet lehet keresni.

2019. jún. 11. 15:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Hat nemhinnem,hogy logisztikai ügyintézőként valami magas fizetést kapnal, szerintem elorelepni nem igen tudsz vele... Merlegkepes könyvelőről nem tudok nyilatkozni.
2019. jún. 11. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én pont fordítva tudom. Találkoztam már egy rahedli emberrel, aki logisztikát végzett és nem tudott vele elhelyezkedni, ellenben olyannal még nem aki mérlegképes könyvelőként ne talált volna munkát.
2019. jún. 11. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Csak olyan helyen élek, ahol sorra épülnek raktárak, gyárakba is folyamatosan keresik az ilyen embereket. Csak az intézménybe ahova jelentkeztem mindkét szakmára van hely és nem tudom melyikre érdemesebb mennem. Attól félek a könyvelőként diploma nélkül nem fogok tudni elhelyezkedni.
2019. jún. 11. 15:51
 4/4 anonim ***** válasza:
szerintem azon múlik, hogy milyen típus vagy. logisztikai ügyintézőként sokat kell szervezkedni, kapcsolatot tartani másokkal, telefonálgatni. könyvelőként meg ülhetsz nyugodtan az asztalod mögött, kevesebbet kell embereket kontaktálnod. az alapján válassz, hogy mennyire akarsz emberekkel is foglalkozni, beszélgetni
2019. jún. 14. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!