Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » A cégénél ahol dolgozok...

Emese65 kérdése:

A cégénél ahol dolgozok mondták hogy Jan.10-től megszűnik a munkaviszonyom. Kislányom feb.10.én lesz 2 éves. A munkáltató megszüntetheti hamarabb a munkaviszonyt?

Figyelt kérdés
Nem tudom beadni bölcsibe(varólista van) most jár 2 hónap szabadság és ha pl teherbe esnék akkor is megszüntetheti? Ilyenkor mi van? Nem értem. Legyszi segítsetek!

#munkaviszony #Megszüntetheti?
2021. dec. 26. 18:35
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
96%

Nem, nem küldhet el. A cikket érted?

A munkaügyis ismerős inkább menjen árufeltöltőnek...

2021. dec. 26. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek az előttem szólóval. Küldd el neki ezt a cikket... És nem ártana, ha újra tanulna a szakmáját.
2021. dec. 26. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

A cikkben az szerepel, ha lejár a GYES és szabadság, akkor vissza kell vennie dolgozni, de másnap kirúghat.


Ajánlom a TB kisokos kismamáknak csoportot Facebookon. Ott szakértők segítenek, vaskos doksi van fent az "ellátás alatt jön a tesó" helyzetről.


Semmit ne írj alá!

2021. dec. 26. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Akkor ha a lányom februárban betölti a 2évet mit kell intéznem hogy ne küldhessenek el? Kell valami papír hozzá? Ha kislányom 3éves koráig illetve a +2 honap alatt összejön a kistesó pl 2023.04.hónapig akkor ugyan úgy jár majd minden?
2021. dec. 27. 00:15
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
Amikor eljöttél, meddig kérted a fiznélkülit? A gyed idejére vagy három éves korig? Ha előbbi, akkor írsz két sort, hogy kéred a hosszabbítást a gyerek három éves koráig. Kötelesek engedélyezni.
2021. dec. 27. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
75%
Ne haragudj, nem ellened irányul, de mit jelent, hogy munkaügyis az ismerősöd? Adatrögzítőként melózik egy munkaügyi osztályon? Mert ennyi hozzáértéssel max azt merem elképzelni. Vagy már annyira tré a helyzet a munkaerőpiacon, hogy árufeltöltői tapasztalattal és képesítés nélkül is felvesznek speciális ismereteket igénylő munkakörökbe?
2021. dec. 27. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
16-os a múnkaügyi osztályon van :/ én sem értem mért itthon a tesóm is mondta hogy ilyen nincs és hogy nem küldhetnek el. De ő meg azt mondja hogy már bármikor elküldhetnek ezért is írtam kiért nagyon összezavart
2021. dec. 27. 09:28
 18/18 A kérdező kommentje:
Nah felhivtam a céget és ha fizetés nélküli szabin leszek nem küldhetnek el. A közvetlen főnököm megakarta volna játszani hogy hátha el tudnak küldeni
2021. dec. 27. 13:03
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!