Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Ha jön a tesó! Gyed mellett...

Ha jön a tesó! Gyed mellett fizetés nélküli szabi megszüntetése és egyből elmenni táppénzre. Hogy fogadta a munkáltatód?

Figyelt kérdés
Nekem ez kicsit fura, mintha “kihasznalnam” őket. Mert ugye a tp valamekkora részét ilyenkor ők fizetik. De tudom nyilván a többség megtenné/megteszi a plusz penz érdekében, én is meg fogom. Hogy fogadta a munkahelyetek ezt? Vagy ez teljesen bevett szokás?
2022. jan. 9. 13:39
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
77%
Attól függ milyen/mekkora a cég. Pl egy kisebb vállalkozásnál, vagy egy olyan cégnél ahol kb mindenki ismer mindenkit, és igenis sokat számít az a fél év táppénz kifizetés, ott nem tenném meg. Márha jó kapcsolatot akarok velük, és oda akarok visszamenni dolgozni. De pl az otp banknál kb semennyit se nyom a latba hogy táppénzre mész-e vagy mit csinálsz. Én is egy nagy (állami) cégnél dolgozom, a "helyi" HR-es egyenesen javasolta, hogy csináljuk, mert én úgy járok jobban anyagilag. Itt nem oszt nem szoroz.
2022. jan. 9. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!