Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Én kapok vajon? Nagyon speciál...

Én kapok vajon? Nagyon speciális eset az enyém. Légyszíves végig olvassátok el!

Figyelt kérdés

2021 februárjától 9es kódú tappenzen voltam akkor még 2 kiskorú gyerek mellett akik utan havonta (!) vettem igénybe a családi adokedvezmenyt.

Szeptember végén szültem a 3.germekem de utána a 90.naptól NEM VETTEM IGÉNYBE az adokedvezmenyt csak a 2 nagyobbik után ugyanúgy a tappenzben.

Október hónaptól 3 gyermek után kapok családit és 2 gyerek utan kaptam családi adokedvezmenyt.

A napokba töltöttem ki a 2022-es formanyomtatvanyokat ott ugye már 3 gyermek után kértem.


Valamiért tavaly a 90.naptól elmaradt ne kérdezzétek miért?! :D


2022. jan. 18. 18:28
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, direkt tetteted az idiótát, vagy tényleg ennyi eszed van? Ilyen bicskanyitogató stílussal ásd el magad és ne szaporodj többet. Szuper, hogy az én adómból tarthatom el a hozzád hasonlóakat.
2022. jan. 18. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:
100%
papírok nélkül megmondom, hogy nem kapsz vissza.
2022. jan. 18. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:
100%
Én ismerlek! Nem az Észbontókban szerepeltél? 😉
2022. jan. 18. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:
Neeee,sírok 😂🤣😂🤣😂
2022. jan. 18. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:
100%

"És mikor utalja ki a NAV?"

Neked nem utal. Idén biztos nem. Jövőre sem.

Ha visszamész dolgozni, és emelkedik a béred, akkor igen, a családi adókedvezmény jár.

A férjednek csak akkor, ha lesz bejelentett munkaviszonya.


Ui: tényleg borzasztó a stílusod. Hiányoznak alapvető információk, és neked áll feljebb, ha nem kapsz normális választ.

2022. jan. 19. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:
100%

Jah és visszadót sem fogtok kapni…


Mert NINCS MIT utaljon a NAV

2022. jan. 19. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:
100%

Az átkosban az ilyen agyhalott idiótákat legalább kötelezően elköttették, hogy még véletlenül se szaporodjanak...

Gondolom mozdonyszőke lehet a kérdező.

2022. jan. 19. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!