Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Anyukák veletek történt már...

Anyukák veletek történt már hasonló eset,amikor a gyereked élete perceken múlt? Nem tudok szabadulni a minap velünk történtektől. Nyugtatót szedek olyan zaklatott vagyok,rémálmok gyötörnek hogy mi lett volna ha.

Figyelt kérdés
Szinte belebetegszem úgy érzem. Percenként futkosok hozzá hogy átöleljem és magamban hálát adok hogy itt van velem.
2021. aug. 7. 09:33
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
83%

Nem tudom mi történt veletek, de kitartást!


Pont a minap volt, hogy jó barátunk a konyha asztalnál ült és evett, de előtte magykéssel szeletelt. Én épp mosogattam, háttal voltam. A kést ottfelejtette az asztal szélén mikor felállt, hogy a tányérját odavigye a mosogatóhoz.

A baromi éles chef kést meg leemelte az 1 évesem az asztal széléről. Én ebből még mindig semmit se észleltem, mert én sose hagyok semmit az asztal meg a pult szélén, se nyitva, vegyszerek elzárva stb, szóval gyerekbiztos minden.


Arra fordulok hátra hogy a nagykést veszi ki a gyerek kezéből és csak úgy kéri az elnézést.


Hát a szívroham kerülgetett. Nagyon rosszul érintett, de próbálok nem pörögni a "mi lett volna ha" részén a dolognak.

2021. aug. 7. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
62%
Szerintem ez beteges. Nyugodj le, a gyereket meg ne féltsd túl, ne akaszkodj rá, ne tartsd burokban. Nem ő tehet róla, ne büntesd emiatt ezzel.
2021. aug. 7. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm az elsőnek a választ még az együtt érzést. 2.válaszoló nem tartom burokban pont ezért történt ami történt.
2021. aug. 7. 09:50
 4/23 anonim ***** válasza:
90%
Mi történt pontosan?
2021. aug. 7. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
94%

Volt, hogy mentünk volna át a zöld jelzésen, amikor a gyerek megállt megigazítani a cipőjét és akkor vágott át előttünk egy autó a neki tiloson teljes sebességgel. Ha nem áll meg a gyerek "tollászkodni", akkor tuti elütnek.

Persze fel kell dolgozni, ha valami trauma ért, de tudnod kell, hogy azzal, hogy utólag pánikolsz, hergeled magad, pont az időt veszed el attól, hogy örülni tudj a gyerekednek.

2021. aug. 7. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
91%

Bármi történt, az ilyen egy trauma. Az én fiam 9 hónaposan a Balaton parton fulladt meg majdnem egy pufitól. Se kiütni nem lehetett belőle és majdnem ujjal kiszedni sem… Azután gyomorgörccsel ültem mellette, bármikor evett… ((Későn tanult meg rágni.))

Szerencsére elmúlt a görcsölés, nagyjából egy fél év kellett hogy kikopjon belőlem az aggodalom.

Remélhetőleg nálad is kikopik majd, ha nem, akkor szakember kell. De szerintem a legtöbb esetben idővel csillapodik.

2021. aug. 7. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, probálok nem gondolni rá. Mentünk bicóval, elterelödött a figyelme,elment mellőlem az út másik felére, majd mikor jött vissza jött egy bazi nagy teherautó. KB 10 másodpercen múlt minden. Mert ugye be kell őket engedni a faluba,mármint a kamionokat. 🤬
2021. aug. 7. 10:33
 8/23 anonim ***** válasza:
93%
Itt nem a kamion a hibás. Egy sima robogó is laposra gàzol egy gyereket, ha nem figyelsz.
2021. aug. 7. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 Derjaderja ***** válasza:
61%

Nem perceken, de a múlt héten a lányom hanyattesett egy kis székkel fejjel egy kőre.

Családdal volt, vki jó szándékkal leültette. Ott ültem vele szemben, vele beszélgettem és az orrom elől hatrahintazott.

Csak "ragasztani" kellett, de idegen megyei kórházba vitte a párom, és a kőre hanyattesés azért para.

2021. aug. 7. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
85%
Ne haragudj, elhiszem, hogy trauma volt, de ezt nem jól kezelted. A gyerekednek az úttesten nem melletted kellene bicikliznie, hanem előtted, ha nincs több felnőtt kísérő. (Ha van, akkor egy felnőtt elöl, gyerek(ek) utána, másik felnőtt hátul. Nem véletlenül lett ez kitalálva. Bármilyen szabályosan közlekedő gépjármű képes halálra gázolni, nincs ehhez szükség kamionra.
2021. aug. 7. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!