Most lettem gyesen.Mikor utalják?Mielőtt bárki leoltana,nem,nem ebből élünk.Csak december végén kaptam az elsőt,mert dec.elején volt a lányom kért éves.Ez csak kivételes volt és hó elején utalják,vagy végén?

Figyelt kérdés
2022. jan. 28. 12:00
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Minden hónap első munkanapján utalnak, és másnap lesz a számlán. A decemberre járót január eleje helyett kiutalták decemberben, ezért januárban nem jön utalás. Február elsején utalnak legközelebb.
2022. jan. 28. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
77%
Alig várom a februárt, jöhessenek már a mikor lesz a KÁRTYÁN a családi kérdések. 😂🤦‍♀️
2022. jan. 28. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszi. :)))
2022. jan. 28. 12:29
 4/10 anonim ***** válasza:
Nekem a csp-vel egyösszegben utalják.
2022. jan. 28. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
50%
Megkapod ebben a hónapban is, ne reszkess már. :(
2022. jan. 31. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Ma utalták és a csp vel együtt.
2022. febr. 1. 16:05
 7/10 anonim ***** válasza:
73%
Szuper, akkor legalább egy hétig lesz habzsi dőzsi. 😅
2022. febr. 1. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Szerencsére nem.Amugy sem mennék tul messzire belőle.De ha annyira rá lennék szorulva,nem itthon lennék ,hanem dolgoznék.😏De eszembe nincs bölcsibe adni a lányom.
2022. febr. 1. 16:14
 9/10 anonim ***** válasza:
51%
Akkor miért volt ilyen égetően fontos, hogy még kérdést is írtál ki? 😂
2022. febr. 1. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
50%

Persze-persze. Ha nem lenne fontos, nem itt reszketnél érte.

Most mehetsz a pulyákkal a szupermarketbe és 2 napig habzsi-dőzsihzettek hogy utána egy újabb hónapig a támogatásért reszkess. Használd ki az átmeneti nyugalmad.

Szerintem később se dolgozz. Minek az. Szülj zsinórban 10-et, addig meg se állj.

Bölcsire csak kultúr embernek van igénye aki a társadalom hasznos tagja. Persze hogy neked nincs rá igényed, ezt írnod sem kell, ez a juttatásokért reszkető ostobák jellemzője :)

2022. febr. 1. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!