Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » A max gyedet kapom, most a...

A max gyedet kapom, most a béremelések miatt több gyedet fogok kapni?

Figyelt kérdés
vagy a gyed-et az előző időszakból számolják?

2022. febr. 3. 08:37
 1/6 anonim ***** válasza:
23%

Nem fogsz


A gyedet a jogosultság napjához képest számolják

( több módon is lehet, több dologtól is függ a honlapján fenn van)


Kaptál határozatot, annyi lesz

2022. febr. 3. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
még semmit sem kaptam
2022. febr. 3. 09:15
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Akkor növekedhet, ha számítás alapját képező béred lehetővé teszi, hogy a tavalyinál többet kaphass.
2022. febr. 3. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
67%
Ha a maxot kaptad, most valszeg emelkedni fog, mert a minimálbér emelése miatt idén több a max. Ha volt legalább 400 ezer az alapot képező fizud, akkor most is a maxot fogod kapni.
2022. febr. 3. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
76%
ha a fizetésed alapján több járt volna eddig mint amiben maximalizálva volt a gyed tavaly, akkor igen, többet fogsz kapni
2022. febr. 3. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha magas béred miatt max gyedet kaptál, akkor a minimálbér növekedés miatt nőni fog igen. Ma kaptam meg a januárit és nekem is magasabb. 😊
2022. febr. 3. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!