Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Hány év után mentél vissza...

Hány év után mentél vissza dolgozni és mikyen érzés volt visszatérni?

Figyelt kérdés

2022. ápr. 23. 16:19
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
2 gyerekkel összesen 4,5 évet voltam otthon. Nem mondanám, hogy nem volt nehéz elindulni néhány hétig, de szerencsére az új munka tetszett (nem a régi helyemre mentem vissza, csak az új lehetőség miatt nem maradtam itthon a kicsivel is 3 éves koráig), így belerázódtam.
2022. ápr. 23. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
81%

2 évesen kezdte napra pontosan a bölcsit, igy akkor, de szerencsére 6 órában, igaz sokat utazom


jó volt visszatérni, szerencsére azonnal belerázódtunk a mindennapokba es a kislányom sem volt sosem beteg


most 7 hónap meló után újra babát várok, még kb 2 hónapot fogok dolgozni, októberi baba lesz, igy ő is közel 2 évesen megy majd bölcsibe várhatóan

2022. ápr. 23. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
74%

utolsó vagyok


én mivel nem akartam 8 órában dolgozni , viszonylag nagyot léptem vissza, de valahogy sikerült magamban letisztázni, hogy jobb lesz igy, és tényleg


valamivel kevesebb fizu, de nyugalom, kevesebb feszkó

2022. ápr. 23. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
4.5 év után először mentem dolgozni. Amikor leszálltam a buszról elgondolkodtam, hogy tényleg akarom-e. Egyik kolléganőm akkor ért szintén oda. Elkezdtünk beszélgetni, és szépen együtt besétáltunk. Nem tudom mi lett volna, ha akkor nem jön.
2022. ápr. 23. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
91%

18 honapos korában.

Mentálisan megmentett az, hogy végre felnőttekkel vagyok felnőtt témákban es nem babamamaklubbokban meg babamasszázson babatornán babauszáson jatszóbölcsiben játszótéren. Már a szókincsem is romlott és fogalmazni sem tudtam.


Szerintem én majdnem begolyóztam.

Felemelő volt visszamenni, de a kicsi is igényelte nagyon a közösséget.

2022. ápr. 23. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
92%
2 eves korában mentem vissza 6 órában, nekem jó volt, nsgyon hiányzott az olyan felnőtt társaság ahol nem csak a gyerek a tema.
2022. ápr. 23. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Holnap lesz 21 hónapos, csütörtöktől kezdünk járni a bölcsibe 1-1 órát délelőtt. Aztán olyan 1-1,5 hét és többet leszünk ott tehát hivatalosan is elindul a beszoktatás :)


Hát a munkahelyem nem a legjobb (gyár) és sztem a csapatban is vannak hülyék, de várom már nagyooon :) Engem agyilag és pszihèsen kicsinált ez a 2,5 év itthon lét és nagyon durván el is lustultam. Értsd: kaját már sokszor rendeljük mert annyi ötletem sincs hogy mit főzzek, a ház szalad mert kb havi 2* ha normálisan elpakolok stb.. ( nem vagyunk koszosak csak kupisak)

2022. ápr. 26. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!