Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Milyen erzes, tapasztalat...

Milyen erzes, tapasztalat volt visszaterni a munkaba 7-8-9 ev gyed-gyes otthontoltott ido utan visszaterni a korabbi munkahelyetekre?

Figyelt kérdés
Regi kollegak hogy fogadtak? Kozszferaban dolgozom es a harmadik gyerek utan megyek majd vissza..
2014. szept. 23. 11:55
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem nem volt 7-8 év csak 4, tanítóként dolgozom, de nehéz volt. Kiesett jópár év szakmai gyakorlat, változott sokminden, újból pályakezdőnek éreztem magam.

A kollégák örömmel fogadtak, csak azt felejtették el, hogy nekem kiesett pár év, és semmit nem magyaráztak el, azt hitték mindent tudok. Ezért kezdetben volt pár "vicces" sztori, pl. ügyeletes tanárként mentem fél nyolcra a hátsó bejárathoz, utána az igazgató jól letolt mert nem voltam a helyemen, kiderült, a főkapunál kellett volna lennem, ezt mindenki tudja, csak én nem, mert 4 éve meg másképp volt, hát ilyenek.

A szakmai részét igyekeztem pótolni, abba hamar visszarázódik az ember. Most újból kezdhetem majd elölről, mert a 3. gyerekkel most vagyok gyesen, ő később jött...

A te kollégáid nem tudom milyenek, az enyémek rendesek, de azért készülj fel lelkileg a változásokra.

2014. szept. 30. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!