Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Most június 30.-án lenne meg...

Most június 30.-án lenne meg a 365 nap munkaviszonyom,de májusban volt egy nap igazolatlan hiányzásom,most akkor májustól számítódik újra a 365nap?Mert akkor nincs meg a csedhez az 1évem.

Figyelt kérdés
Igazából csak genyóskodtak és azért írtak igazolatlant.Direkt csinálták.Mi a teendő ilyenkor?Szabim egy rakat van,de az nem játszik h azt kaphatnék arra a napra.
2022. jún. 6. 16:02
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
ha nem jogos, akkor perelj.
2022. jún. 6. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Oké,de nem ez volt a kérdés.Nemtudom mennyire jogos,én szóltam az adott nap előtt jóval,hogy nemtudok az adott napon menni,ennek ellenére be lettem írva az adott napra,utána is jeleztem h nemtudok bemenni.
2022. jún. 6. 16:07
 3/17 anonim ***** válasza:
35%

“ az igazolatlan mulasztás napjára munkabér a munkavállalót nem illeti meg. Ezen túlmenően, az adott igazolatlan nap vagy napok tekintetében a társadalombiztosítás szünetel.”


eszerint csak 364 napod lesz. vagy dolgozol még egyet vagy nincs pénz.

2022. jún. 6. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Igen de folyamatos 365 nap ellátottság kell hozzá nem?Nekem meg megszakad igy ugye
2022. jún. 6. 16:16
 5/17 anonim ***** válasza:
igen
2022. jún. 6. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Akkor nem fogok csedet kapni meg gyedet?
2022. jún. 6. 16:25
 7/17 anonim ***** válasza:
16%
Miért nem voltál dolgozni? Nem a terhességgel kapcsolatban voltál esetleg orvosnál? Kiskönyvbe be lett írva? Ha igen, akkor ezzel még estleg lehetne érvelni.
2022. jún. 6. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
82%
30 napnál hosszabb megszakítás a megszakítás. Nem egy nap.
2022. jún. 6. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
89%
Nem kell folyamatosan 365 nap, két év alatt kell ledolgoznod 365 napot. Nézz utána a neten. A hivatalos szabadnap is beleszamit hisz az is fizetett szabadság ergo biztosítva vagy.
2022. jún. 6. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
51%

Kérdező, nem kell megszakítás nélkülinek lennie (folyamatosnak amúgy folyamatos). Akár úgy is meglehet, hogy két évig egyet dolgozol, egyet nem.


"Ezen túlmenően, az adott igazolatlan nap vagy napok tekintetében a társadalombiztosítás szünetel"

Ez meg így nettö baromság. Nincs vagy.

2022. jún. 6. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!