Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Mennyire kibaszás ez a munkaad...

Mennyire kibaszás ez a munkaadómmal?

Figyelt kérdés
Most vagyok 9 hetes, lefog telni az egy éves határozott idejű szerződésem és újra akarják köttetni. Senki nem tudja még hogy terhes vagyok, pár hónap múlva biztos táppénzre mennék de így legalább kapnék magasabb juttatást, ha be vagyok jelentve. Miután megkötjük a szerződést gondolom nem mondhatnak fel nekem mert hogy 1 hónap múlva belejelentem hogy terhes vagyok?!
2022. nov. 24. 16:44
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:
Ja és bocsánat a kérdésben a csúnya megfogalmazásért, most tűnt fel hogy újra elolvastam a kérdést
2022. nov. 24. 16:46
 2/22 anonim ***** válasza:
85%
Hát az, de őszintén mi fontosabb, hogy a Mari mit mond a pénzügyről vagy a gyereked?
2022. nov. 24. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
89%
Határozott szerződést amúgy se mondhatnak fel csak úgy. Határozatlant se, de ha határozottat fel akarnak mondani idő előtt, arra biztosan ráfizetnek.
2022. nov. 24. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
93%

A sajat eletedet nezd mindig.

Egyebkent mibol gondolod, hogy par honap mulva veszelyeztetett terhes, vagy beteg leszel ? Vagy , mire fel a tappenz ?

2022. nov. 24. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, én is így gondolom. Nem szeretnék veszélyeztetett lenni de 6 hónaposan nem szeretnék már dolgozni
2022. nov. 24. 17:09
 6/22 anonim ***** válasza:
13%
Gyerek miatt otthagyni a munkahelyet eleve kibaszás.
2022. nov. 24. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
56%
6! Ennyi erővel ne szüljön senki vagy hogy gondolod????
2022. nov. 24. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
30%
Nem csak a munkaadóddal, hanem minden további, 50 alatti nővel, aki valaha ott akar dolgozni, de persze ez téged úgyse érdekel.
2022. nov. 24. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
37%
Eléggé. Arra ne nagyon számíts, hogy majd vissza várnak. Emellett nem tudom milyen munkakörben dolgozol, de ha munkaköri alkalmassági vizsgálat kell és ott felteszik a kérdést, hogy terhes vagy e, ha letagadod, alapot adsz az azonnali rendkívüli felmondásra
2022. nov. 24. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
62%

Persze, ne legyen pénze, mert valami idegent LEHET (nem) emiatt nem vesznek majd fel.

😂😂

2022. nov. 24. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!