Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » 2022. Júniustól dolgozok új...

2022. Júniustól dolgozok új helyen. Ha 2023 aug- ra születne meg a baba, akkor kapok ellátást? Úgy néztem igen, de azert rákérdezek. Köszönöm.

Figyelt kérdés
2022. dec. 5. 10:56
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

#10 Nekem az államkincstár azt a tájékoztatást adta, hogyha 120 nap munkaviszonyom megvan, akkor abból számítják ki. Ilyenkor ha jól értettem nem néznek vissza hat hónapot, meg hagynak ki hármat.


Legalábbis, ha jól értettem. Pont ugyanannyi az új bérem, mint a régi, így csak a leírásra tudok következtetni.


Egy biztos, hogy nem a jogszabály alapján számolnak. De amúgy én egy hónapja betelefonáltam az Államkincstárnak és végigmondtam négy lehetőséget (táppénzre megyek, felvesznek ismerős cégébe, végig dolgozom) és mindre mondtak valamit, hogy mennyit kapnék. Szóval egy próbát megér, hátha te is jó ügyintézőt fogsz ki.

2022. dec. 7. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Köszi, hasznos volt.
2022. dec. 9. 14:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!