Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » A hallgatói gyednél mit...

A hallgatói gyednél mit jelent konkrétan az, hogy "gyermekét saját háztartásában neveli"? Milyen feltételnek kell itt megfelelni?

Figyelt kérdés

2022. dec. 20. 08:33
 1/9 anonim ***** válasza:
66%

🤦

Annyit, hogy te neveled, nem az anyád.

2022. dec. 20. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
94%

Az, hogy a gyerek ugyanazon a lakcímen él, mint te.

Pl. ha a gyerek másik szülője tőled külön lakik, és a gyerek nála van, akkor te nem élsz vele egy háztartásban.

2022. dec. 20. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm

"Kedves" 1.válaszoló.... Inkább nem is mondok semmit 😂😂

2022. dec. 20. 09:10
 4/9 A kérdező kommentje:
Ugyanis lehet én vagyok a hülye de bennem az olyan lehetőség fel se merül, hogy más nevelje, szigorúan a lakás szempontjából nem értettem, hogy nekem külön kell e lakni vagy bármi...
2022. dec. 20. 09:13
 5/9 babyboom567 ***** válasza:
100%
Komolyan nem bántás, de fősulira/egyetemre jársz, és ezt nem tudod értelmezni?
2022. dec. 20. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
82%

Lehet diszes és valami reálszakon van, illetve hátrányos helyzetre, fogyatékosságokra mintha plusz 40 pontot adnának jelentkezéskor, szóval bármi lehet.. ez elég butuska kérdés, de gondolom fiatal, először találkozik hivatalos megfogalmazással és izgul, mert a szüleivel élnek.


Azt jelenti, hogy a gyereked abban a háztartásban él, amiben te is, egy fedél alatt laktok. Egyébként meg tök mindegy, anyukád mennyit segít és neveli helyetted, hivatalosan akkor is hozzád tartozik. Abban a háztartásban, ahol te élsz, élhettek akár öten is, nem az érdekli őket, hány más felnőtt ember lakik még ott, mi kinek a tulajdona, csak hogy a gyereked veled lakik-e.

2022. dec. 20. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
80%

6: "Lehet diszes és valami reálszakon van"


Te komolyan azt képzeled, hogy reálszakon nincs szükség szövegértésre?

Komám, kukkants bele Riesz Frigyes - Szőkefalvi-Nagy Béla: Funkcionálanalízis c. könyvébe, vagy Landau-Lifsic: Elméleti fizika könyvsorozatának bármelyik kötetébe, majd meglátod, mennyire szükség van rá!

2022. dec. 20. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
84%
6, reálszakon még ugyancsak tudni kell szöveget értelmezni, úgyhogy bukta.
2022. dec. 20. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Már nem csodálkozom azon, hogy nulla szövegértéssel diplomát lehet szerezni!!
2022. dec. 20. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!