Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Sokan panaszkodnak anyukak,...

Sokan panaszkodnak anyukak, hogy nincs munkajuk ill. Ket-harom gyerekkel eselytelen munkat talalni stb. Mi lesz a sorsuk konkretan?

Figyelt kérdés
Az erdekelne, ez az allapot tartos, orokke tart vagy elobb utobb lesz majd vm munka, rendes elet..tapasztalaton alapulo velemenyt. Konkretan minez kezdenek ezek az anyak, hogyan elnek meg stb.
2014. okt. 9. 15:43
 1/5 anonim ***** válasza:
74%

Persze hogy lesz munkája, hisz egy fizetésből a nagy átlag éhen halna.

Én inkább azt gondolom munkát nehéz találni nem csak anyáknak hanem minden korosztálynak,hisz pályakezdő sem kell, idősebb sem stb.

2014. okt. 9. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
67%

Ha várja a sült galambot, akkor nem. Képeznie kell magát, hogy legyen értéke a munkaerőpiacon.

Van egy barátnőm, 4 gyerek mellett végzett két főiskolát, majd munkát is talált.


Amúgy 29 voltam, amikor álláskeresés miatt rengeteg interjún vettem részt. Korom ismert volt, lehetett volna 5 gyerekem is. SEHOL nem kérdeztek rá. Ezért nem értem, hogy másoknál ez hogy derül ki?

Ha ők maguk mesélnek róla, akkor meg magának ássa a vermet...

2014. okt. 9. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Az összes barátnőm aki már szült ugyanoda ment vissza dolgozni, ahol előtte volt (kivéve aki nem akart).

Általában nehéz munkát találni, de valószínűleg, ha előtte se volt akkor még inkább.

2014. okt. 9. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem totál hülyeség hogy képezze magát mindenki...én jó diplomával, aktív nyelvtudással sem találok munkát.Mert ahol élek épp nem a diplomásokat keresik...

És nem akarok még vagy 3 diplomát, mert minek? Szerintem az már gyanús ha valaki túl sok mindenhez ért... Szerintem valaki nem lehet egyszerre közgazdász, jogász, doktor meg tanár.

A barátnődnek meg gondolom van bőven segítsége ha ennyi mindent el tudott végezni.Mert van akinek se pénze, se segítsége plusz 2 diplomához.

Azt meg miért tagadjam le hogy gyerekem van?Ha neked is lesz kedves válaszoló, te sem fogod letagadni.Ha mondjuk beteg lesz a gyerek egyből kiderül, vagy hazudjam be hogy más miatt megyek táppénzre?

Amúgy én még azt tartom undorítónak amikor valaki gyerekkel otthon van és beírja önéletrajzba hogy xy cégnél dolgozik, miközben otthon van a gyerekével.

Az dolgozik konkrétan aki be is jár dolgozni, nem az aki táppénzen, tgyáson, gyesen akármin otthon van.

Bár egy normális HR-es, egy normális gondolkodású ember ezt úgyis átlátja egyből...

2014. okt. 14. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mi 3 vagyunk tesók,anyum elment anyaságira,mikor meglett a legkisebb tesónk. Hipp-hopp kiröppentem én és a középső,anyu meg szépen elindult munkát keresni,talált,és dolgozik látástól mikulásig. Közben a legkisebb is kirepült már. Most én vagyok így. Vállaltunk 3 gyereket,szépen jöttek egymás után. Így az álmunk is valóra vált a férjemmel,hogy lett sok szép gyerekünk,de hamar ,,le is tudtuk,, mert ha már a 3. is nagyobb lesz keresek én is munkát és természetesen dolgozni fogok,hogy fussa a fősulikra,ha ép oda akar járni majd valamelyik.Ez a terv.
2014. okt. 15. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!