Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » A minimál béren lévők gyede...

A minimál béren lévők gyede is emelkedik januártól? Ha igen mennyivel?

Figyelt kérdés
2022. dec. 20. 22:05
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:
19# Nekem se 8altalanosom van mielott azt gondolod😄 es irtam fentebb, hogy en senkitol nem sajnalom nem ertem a feltetelezest se. Az meg h mire jut mire nem mert valaltam gyereket hidd el a gyereknek minden meg van adva sot!
2022. dec. 24. 00:42
 22/25 A kérdező kommentje:
20# nem ertem mert ne lehetne barmit irni ezt most mire ertetted?
2022. dec. 24. 00:42
 23/25 anonim ***** válasza:
22-törölve lett egy komment
2022. dec. 24. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
70%

Nem is feltételeztem, hogy 8 általánosod van. És azt sem mondtam, hogy nélkülözne a gyereked, csak folyamatosan azt szajkoztad, hogy neked milyen kevés jut és milyen keveset keresel. Na már most egy gyerek azért nem kevés pénzbe kerül, tehát ha ennyire kevés volt a fizetésed, akkor szerény véleményem szerint nem feltétlen volt okos dolog a gyerekvállalás.


“Az szep haljon ehen aki keveset keres aki meg tobbet annak meg +ba adnak is. Hat ez melysegesen szomoru es szanalmas”


Ez a komment alapján azért elég erősen az érződött, hogy a másiktól sajnálod, hiába azt írtad, hogy nem.

2022. dec. 24. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 A kérdező kommentje:
Pedig hidd el az idezett szovegben nem ez a mondani valo amit te bele latsz :) en senkitol semmit nem sajnalok es az utolsot is ofa adom barkinek
2022. dec. 24. 14:57
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!