Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Anyukák mielőtt szültetek...

Anyukák mielőtt szültetek vettetek ki szabadságot?

Figyelt kérdés
Én májusban fogok szülni és januárban dolgozok utoljára. Utánna táppénzen leszek. De így mi lesz az éves szabadságommal.

2023. jan. 6. 15:20
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
A 6 os csak ironizàlt, de làtom van aki komolyan veszi
2023. jan. 6. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Honna tudod hogy ironizált?vannak ilyen anyák..
2023. jan. 6. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Szóval ha most idén járna 21 nap szabi,jövőre 22 meg utánna is 22 (a gyerek utáni pótszabit nem számoltam bele) akkor miután visszamegyek lesz 65 nap szabim?
2023. jan. 6. 21:26
 14/17 anonim ***** válasza:

Igen.

Szülés előtt a teljes munkaidős állásomban kivettem 2 hét szabit, mert még nem volt elintézve minden dolgom és így addig nálam maradhatott még a cégesautó (hiába az érdekek, na :D). Aztán 3 hétig voltam táppénzen, majd a szülés napjától CSED-en. A részmunkaidős állásomban csak egy hét táppénzen voltam, majd a szülés napjától CSED-en.

2023. jan. 6. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
hát, én se vettem ki, mert végig dolgoztam, aztán mikor visszamentem közölték, hogy az nicns, mert ki lett írva... megmutatni jelenlétin nem tudták, közölték, hogy nincs, szall ennyi...
2023. jan. 7. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
13, nem. szabi csak a csed időszakára és a gyed első fél évére jár
2023. jan. 7. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
81%

"lesz 65 nap szabim?"


Nem.

A csed idejére és a gyed első fél évére jár szabi.

Idén van 21 egész évre. Mivel majusban szülsz, a jövő évi szabinak kevesebb mint a fele jön még hozzá. ~10.

2023. jan. 7. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!