Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Mikorra várhatok választ?...

Mikorra várhatok választ? Beadtam a kérvényt hogy szeretném megszüntetni a fizetés nélküli szabadságomat de még nem jeleztek vissza.

Figyelt kérdés
Táppénzre küld a nőgyógyász de előtte meg kell hogy szüntessék a fizetés nélküli szabadságot. Táppénzes papírt mikortól kérjem? Vagy ezt majd a munkahely dönti el? nagyon nem vagyok tisztában ezekkel a dolgokkal.
2022. ápr. 1. 16:35
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan onnan ahonnan a fizetes nelkuli szabid veget er. Tappenzes papirt visszamenoleg 5 napra adhatnak!
2022. ápr. 1. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
Azt a munkáltató dönti el mikor ér véget?
2022. ápr. 1. 17:21
 3/27 anonim ***** válasza:
100%
Nem, a kervenyben kell lennie datumnak. Gondolom gyesen vagy, vagy nem?
2022. ápr. 1. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:
Igen
2022. ápr. 1. 17:24
 5/27 A kérdező kommentje:
De említettek valami 30 napot hogy annyival előtte kell vagy mi. Szóban már megtettem de le se sz..ták.igy elküldtem írásban is.
2022. ápr. 1. 17:26
 6/27 anonim ***** válasza:
29%

Szabit nem akarsz kivenni? Vagy nincs mar?

Nos ha szabadsag nem jon szoba, akkor ugy kell a kervenyt beadni, hogy abban te meghatarozod melyik naptol szeretned befejezni a fizetes nelkulit, es aznaptol tappenzre is kered magad

2022. ápr. 1. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:
Szerdán küldtem el. Szóval 30.-tól kértem hogy szüntessék meg. Akkor már kérhetem a táppénzes papírt vagy várjak a munkáltatóra hogy mit reagál?
2022. ápr. 1. 17:29
 8/27 anonim ***** válasza:
23%

Szóbeli egyezkedest el kell felejteni. En is jol megszivattam magam ezzel, hogy azt hittem eleg szoban. Tanultam is belole. Mindent irasban, hogy nyoma legyen! Foleg, hogy a dokit nem erdekli a munkaltatod leszarom hozzaallasa. De egyébként igen, jelezni kell elore, csak igy ezt te most nem tudod bizonyitani, hogy szoltal.

Hivd fel oket szerintem, mondjad nekik h a kervenyt is beadtad, es mesz tappenzes papirert, intezzek! De amugy szerintem (ebben nem vagyok biztos) ha tappenzre kered magad, onnantol te tappanzen kell, hogy legyel, mert en ugy tudom az felul irja a fizetetlen szabit. Ergo ha bekuldod a tappenzes papirt es mar akerveny is ott van, ugy fogjak majd szamfejteni. Viszont a kervenyben datumnak lennie kell, ami stimmel a tappenzes papírral! Erre nagyon figyelj!

2022. ápr. 1. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:
Akkor az úgy jó lesz hogy 30.tól kértem a megszüntetést és akkor 30.tól kérem a táppénzes papírt is?
2022. ápr. 1. 17:34
 10/27 anonim ***** válasza:
0%
A tappenzes paoirt igy akkor feltétlenül intezd, ha a kervenyben 30.aval kerted a fizetetlen végét, mert visszamenoleg 5 napot irhatnak ki!
2022. ápr. 1. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!