Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » CSED+GYED-et személyesen is...

CSED+GYED-et személyesen is meg lehet igényelni, vagy kizárólag a munkáltató tudja?

Figyelt kérdés
általában mindent is elrontanak, vagy kifutnak az időből, stb, ezert szeretném inkább személyesen intézni ezeket. Ha személyesen intézem, elegendőek az én és a kicsi papirjai, vagy kell valami a munkahelyről is?
2023. jan. 17. 11:08
 1/5 szvicsi ***** válasza:
Csak a munkáltatón keresztül tudod igényelni, ők elektronikusan adják be az adatlapot. Szkenneld, vagy fotózd be az irataidat és küld el nekik a számlaszámoddal együtt, ha adókedvezményt is szeretnél évközben érvényesíteni, akkor azt is jelezd a munkáltatód felé.
2023. jan. 17. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
kisfiamnal 3 eve mindent én intéztem személyesen, ez változott? a csed+gyedet azt hiszem az OEP-nél, a többit a kormányablakban.
2023. jan. 17. 11:38
 3/5 anonim ***** válasza:
0%

Ha nem kifizetőhely a munkahelyed, akkor intézheted magadnak az igénylést online.


[link]

2023. jan. 17. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
3. ez csak arra vonatkozik ha a kérdező pl. vállalkozó, őstermelő. Tehát a saját munkáltatója.
2023. jan. 17. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Csak a munkáltatónál....
2023. jan. 17. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!