Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » CSED igényléséhez a formanyomt...

CSED igényléséhez a formanyomtatványt én töltöm ki, és küldöm el a munkáltatónak, vagy azt is ők csinálják?

Figyelt kérdés
Ha a szülés napjától veszem igénybe, meg kell várni a baba anyakönyvi kivonatát is? Mik kellenek még a csed igényléshez? Kormányablaknál is el tudom intézni, vagy csak a munkáltatóhoz tudom benyujtani ezeket a papirokat? Tudom, hogy 100 ilyen kérdés és goggle oldal van, de annyira nem tiszta ez az egész, és nem akarom elszurni.
2023. febr. 6. 10:21
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia! Munkáltatódnak kell leadnod. Igen, születési anyakönyvi kivonat+TAJ kártya szükséges hozzá.
2023. febr. 6. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
nekem a munkáltatóm postán kiküldte a papírokat (csed, gyed igénylő, pótszabis meg adókedvezményes papír), kitöltöttem, visszaküldtem. Ha jól emlékszem, TAJ szám kellett csak, de az is a pótszabihoz, meg adókártya a kedvezményhez, de a CSEDhez nem kellettek a papírok.
2023. febr. 6. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!