Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Hogyan tovább GYES lejárta után?

Hogyan tovább GYES lejárta után?

Figyelt kérdés

Két hét múlva jár le a GYES-em. Egy éve megszűnt a munkaviszonyom, még egy ideig biztos nem tudok visszamenni dolgozni (beteges ovis gyerek, munkaügyileg elég sz*r környék, meg van elég pénzünk egyelőre). Azt tudom, h még 45 napig biztosított leszek utána (aztán nekem kell fizetni a TB-t).


Álláskeresési járadék jár nekem a gyes lejárta után? Igényelte valaki? Milyen papírok kellenek hozzá, kell a papír arról, hogy lejárt a GYES?

Köszi előre is a válaszokat!


2023. febr. 8. 17:35
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha van 3 gyereked akkor anyaságira el tudsz menni
2023. febr. 24. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Bálint6969 válasza:
0%
Hát ha a gyerek már ovis korú akkor voltál te már eleget gyes-en. Tessék szépen visszamenni dolgozni, munkát pedig találni mindenhol, ne derrogáljon semmilyen fajta, legaláb egy részmunkaidőset keress
2023. júl. 4. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!