Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Ezekre mit kell írni válaszkén...

Ezekre mit kell írni válaszként? GYED

Figyelt kérdés

A munkahelyemen a HR jelenleg nem opció mint segítség.


Az ellátást megállapító szerv megnevezése? Címe.


És az utolsó pontot teljes egészében nem értem.


Hozzájáruló nyilatkozat

Jelen nyilatkozatunkkal hozzájárulunk ahhoz, hogy a 4.. illetve 5. pontban nevezett


által jogalap nélkül felvett gyermekgondozási díj a(z) 1. pont szerinti részére a közös háztartásban nevelt gyermekünkre tekintettel


megállapításra kerülő pénzbeli egészségbiztosítási ellátás összegéből levonásra kerüljön.


Kelt,


☐☐☐☐ év ☐☐ hónap


az ellátást kérelmező szülő


az ellátást jogalap nélkül felvevő szülő


A levonáshoz való hozzájárulásra vonatkozó egybehangzó nyilatkozat hiányában a jogalap nélkül felvett ellátást felróhatóságra tekintet nélkül - az a személy köteles visszafizetni, aki azt felvette.


2023. szept. 26. 08:55
 1/6 A kérdező kommentje:
Illetve az hogy lehet szerintetek hogy a csed gyed egybe lett megigényelve és most mégis küldték az igénylőpapírt?
2023. szept. 26. 09:01
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem is kuldtek, es en is egyben igenyeltem. Az ellatast megallapito szerv a munkaltato (ha TB kifizeto), a jogalap nelkuliseggel pedig nem kell foglalkozni.
2023. szept. 26. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Újra átolvastam és arra rájöttem hogy az rám nem vonatkozik.


Csak azt mondták hogy jobb egyben igényelni mert akkor utána nem kell ezzel foglalkozni ezért nem értem..


Akkor a megállapító szervhez a munkáltatót kell írni?

És vajon a postafiókos címet vagy a központit? Mondjuk így leírva biztos a központi cím kerül akkor oda.

2023. szept. 26. 09:30
 4/6 A kérdező kommentje:

Illetve olvastam hogy visszamenőleg 6 hónapig lehet igényelni. Akkor megkapom ha augusztusban járt le ugye?

Jó lenne a megerősítés (:

2023. szept. 26. 09:32
 5/6 anonim ***** válasza:

En is mind a 2x egybe igényeltem, mégis mind2x kérték újra a gyed igénylőt.

2 külön cég, nem a kitöltés lett elcseszve.

2023. szept. 26. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Sikerült kitölteni, csak fél óra kellett egyedül. :')


Amúgy szerintetek nem probléma hogy késve küldöm?

2023. szept. 26. 10:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!