Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Mikor intézzem a papírokat?

Mikor intézzem a papírokat?

Figyelt kérdés
Dec. 31 a szülés időpontja, így elvileg ha jól számolom akkor dec 2. az utolsó táppénzes nap, és dec 3-al igényelhetem a CSED-et. Dec 2-3 viszont hétvége. Ha 4-én megyek be a munakhelyre, hogy intézzem az nem késő ugye? Ugyanúgy tudom 3-aval igényelni attól papíron?

2023. okt. 12. 15:03
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Én előtte adtam be.Már november végén beadnám.Nyilván attól a naptól amikortól lehet.
2023. okt. 12. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Legkorábban 28 nappal előtte lehet, a kiírt dátum előtt. Azért is írtam, hogy pont úgy esnek a napok. Hamarabb nem adhatom mert az előtte lesz jóval a 28 nappal és akkor a tpt sem zárathatom hamarabb.
2023. okt. 12. 15:44
 3/17 anonim ***** válasza:
82%
De ez nem úgy van, hogy már előre leadod a papírt, hogy x naptól Csed-re mész? Nem a kezdőnapon kell leadni a papírt. Vagy nem ezen vagy fennakadva?
2023. okt. 12. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Attól a naptól vagy rá jogosult,de beadjatod előtte.Dátumot kell ráírni mikortól kéred,az nem lehet hamarabb mint a szülés várható időpontja -28 nap.
2023. okt. 12. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
TP papírt meg leadod utólag,mikor lezárják.Azt kell az orvosnál intézned.De magát a nyomtatványt kitöltve,hogy ettől a naptól kérem le is kell adni,mert van átfutási ideje.Fizetés időben nem kapod meg majd a lóvét.
2023. okt. 12. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Igen a tp papír miatt hittem azt, hogy csak akkor adhatom le, mivel az ugyis kell nekik hozzá nem? Okés, hogy azt leadhatom utólag, de nekik azt nem kell csatolni hozza? Akkor gondolom ugyis megvarjak a dec 4-et nem?
2023. okt. 13. 12:59
 7/17 anonim ***** válasza:
0%
Nem kell hozzá a tp papír.Független egymástól,és logikus is,hogy addig leszel tp-n.
2023. okt. 13. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
48%
7: Ez nem igaz. Kell hozzá a tp papír. Nekem még külön rá is írták a tp papírra hogy másnaptól CSED-en vagyok.
2023. okt. 13. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
0%
Nem kell.Bérszámfejtőnek egyszerűbb,de nem kell hozzá.Az utolsó 2 hét tp papírom el lett keverve az orvosnál,ettől a csendet folyósították már,mikor meglett a papír,utólag lett postázva,és azt következő hónapban számfejtették.
2023. okt. 13. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
*csedet
2023. okt. 13. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!