Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Postai vám elé állították a...

ASDLKW ADSLKAW kérdése:

Postai vám elé állították a csomagomat (telefon - 21. 000), be is adtam a papírokat, hogy a posta intézze el a vámkezelést. Körülbelül mennyi idő mire elintézik ezt, és kézhez kapom a rendelésem?

Figyelt kérdés

2016. dec. 29. 11:52
 1/4 anonim ***** válasza:

2-3 naptól akár 1-2 hétig. Nekem majd egy hetet ültek rajta miután elküldtem a papírt.


Elég nagy volt az utóbbi időben a torlódás, most meg a két ünnep között egyrészt azt próbálják ledolgozni, másrészt tovább nem lehet feszíteni a húrt, muszáj elengedni az embereket szabira is.

2016. dec. 29. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Értem. Még egy kérdés. Eddig rengeteg csomagot rendeltem ebay-ről de soha nem akadt fent a vámon (pólókat, elektronikai eszközöket). Most először rendeltem nagyobb értékben de most mégis megfogták annak ellenére, hogy a kínaiak 20 dolláros árat írtak rá... Ötlet, hogy ez miért lehet?
2016. dec. 29. 14:35
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

A ráírt ár nem számít, mindenki tudja, hogy a kínaiak minden 1$ gift-ként küldenek


Az, hogy megfogják e sok mindentől függ, átvilágítják a csomagot, néha ki is bontják, mennyire értékelik ők, egy mobilról ránézésre tudják, hogy több mint a vámhatár, valami ismeretlen cuccról nem biztos, hogy észreveszik.


Egyébként néha átcsúszik nagy értékű cucc is, szóval teljesen változó, mindig mázli kérdése, de az utóbbi években nagyot javult a hatékonyságuk, sokkal kevesebb holmi ússza meg.

2016. dec. 29. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Szóval ez ilyen random működik. Hát ez nagyszerű... Köszi a válaszokat.
2016. dec. 29. 14:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!