Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Szólnátok előre, hogy táppénzr...

Szólnátok előre, hogy táppénzre mentek?

Figyelt kérdés

13 hetes terhes vagyok. A munkahelyemen állandó zaklatásnak vagyok kitéve a felettesem által, emiatt táppénzre szeretnék menni, a kicsi egészsége a legfontosabb. De ha elmondom előre, hogy táppénzre megyek, akkor mégjobban kikészitenek abban a néhány napban. Így arra gondoltam, hogy nem szólok róla, csak akkor szólok a Hrnek, ha nem megyek már másnap.

Ez nagyon inkorrekt?


2023. okt. 27. 20:04
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Én se szólnék előre. Táppénznél nem is “illik”, hiszem nem tudhatod azt se előre, hogy beteg leszel.

Majd aznap mikor táppénzre veteted magad, felhívod a hr-t hogy nem mész. Ennyi.

2023. okt. 27. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
dehogy
2023. okt. 27. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
szerintem az a fura ha szólsz előre.
2023. okt. 27. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
NEM
2023. okt. 27. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Inkorrektnek inkorrekt, de ki nem szarja le, ha a felettes zaklat?

Az inkorrektebb...

2023. okt. 27. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Előző nap se szólj csak akkor amikor már táppénzen vagy,mond hogy veszélyeztetett terhes vagy,így nem folytathatod a munkát
2023. okt. 27. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Bogica0616 ***** válasza:
100%
Nem kell szólni, ez nem szabadság, hanem betegség miatt nem tudod elvégezni a munkádat. Igazából a zaklatást kellene jelentened, mert így pénzt fogsz bukni miatta, úgy, hogy egyébként nem lenne indokolt a TP.
2023. okt. 28. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek!
2023. okt. 28. 13:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!