Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Szólnátok ezért az óvónőknek...

Szólnátok ezért az óvónőknek vagy csak nekem fura ?

Figyelt kérdés
Kislányomért mikor megyek délután nagyon koszos,igaz az udvaron játszik ,de csupa homok mindene, még az arca is sáros,homokos a haja szanaszét áll ,borzas,nincs zokni a lábán úgy úgy van rajta a cipő.Az óvónők meg hagyják mert hogy játszik ,de engem ez nagyon boszant.
2023. szept. 16. 13:06
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
100%
Azért hogy koszos nem szólnék, azért hogy kócos nem szólnék, hisz az játék közben is lehet olyan. Sőt inkább örülnék hogy ennyire jól érzi magát az oviban hogy " koszosra " játsza magát. Zokni miatt akkor szólnék ha már hideg lenne. Nálunk tegnap pl 30 fok volt, kisfiam mezítláb mászkált itthon.
2023. szept. 16. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
89%
Te otthon igazgatod a gyereket, ha a kertben játszik? Az enyém úgy jön be, mint egy koszgombóc, dehogy fogom igazgatni, akkor az ovónők hogy csinálják ezt 30 gyerekkel?
2023. szept. 16. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
100%
Óvodában nem csak egy gyerekre kell figyelni ,mint neked otthon, ilyen előfordulhat. Egyik sem olyan dolog ami veszélyezteti a gyerek épségét. Beszéld meg vele otthon,hogy a cipőbe vegyen zoknit. Erre maga is oda tud figyelni.
2023. szept. 16. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 A kérdező kommentje:
Pont ezek fordultak meg nékem is fejembe ezért nem is szóltam ,de fura .
2023. szept. 16. 13:15
 5/33 anonim ***** válasza:
84%

Délután kint játszanak,amikor érte mégy? Vagy bent van a teremben ilyen koszosan? Nem mindegy.

A lányom ovijában a délelőtti homokozás után letusolják a lábaikat a gyerekeknek. Kell váltózokni is.

Délután meg mikor megyek érte,bent vannak.


Amúgy meg örülj neki! Ez azt jelenti, hogy a lányod jól érzi magát,egészséges, és tud játszani.


Bárcsak az én lányom koszolta volna össze magát vagy a ruháját egyszer is az oviban...Akkor legalább láttam volna,nem csak az óvónő ölében ül. Mert azt csinálta 4 évig (autista).


Szóval elhiszem, hogy bosszantó. De ez azt jelzi,hogy a lányod belemerül a játékba teljesen.


Esetleg annyit megtehetsz,hogy megkérdezed a lányod,úgy,hogy az óvónő is hallja, hogy "Mi történt kislányom,hogy így nézel ki,eltűnt a fésűd/zoknid, nincs víz/tükör az oviban?"

De mást nem nagyon tehetsz.

2023. szept. 16. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 Derjaderja ***** válasza:
52%

A mezítlábra cipőért szólnék, mert egészségtelen. Bár ebben a melegben én vittem szandált.

A gyerekkel meg kell beszélni, mit hogyan, mikor vegyen fel.

Nálunk külön benti és kinti nadrág van, de nem tartják ők észben melyik-melyik, a gyerek kell tudja.

Én pl kintre farmert adok, rövidet és hosszút és úgy tudja a gyerek, igaz már középsős

2023. szept. 16. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 Derjaderja ***** válasza:
28%

Mondjuk én nem örülnék ha koszosan találnám. Most nem arra gondolok, hogy van egy sárfolt a kinti nadrágon vagy nem patyolattiszta, vagy éppen akkor kimászva a homokozóból homokos, de maszatos arc ilyesmi nem oké.

A gyereket is el kell kezdeni tanítani viszont, hogy tisztálkododjon

2023. szept. 16. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
88%
Nem szolnek, nem zavarna. Orulok, ha jatszik es emiatt lesz koszos.
2023. szept. 16. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 A kérdező kommentje:
Igen azért nem arról van szó hogy,picit homokos meg picit kócos.Hanem hogy a fejem tele van homokkal falevéllel,az arcát nem lehet látni olyan kócos, az izzadsától a homok sárként ül az arcán ,csupa retek úgy néz ki mint Maguli,szinte szégyellem.
2023. szept. 16. 13:57
 10/33 anonim ***** válasza:
64%

Óvodában dolgozok

Én megtörlöm a gyereket ha koszos kajás az arcuk.Hajukat szintén meg igazítom. Engem is bosszantana ha a gyerekem folyton retkes lenne mikor mennék érte.Legutobb leette magát a kislány és lecseréltem a pólóját. Kérdezd meg hogy a gyereken miért nincs rajta a zokni amiben érkezett.Hova rakják a zoknit? miért veszik le?

2023. szept. 16. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!