Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Valahol azt olvastam hogy dec...

Valahol azt olvastam hogy dec 21.én utalnak csaladit csedet gyest de van ahol januárba most akkor? Januárban akkor semmi nem jár ha újra küldik mi értelme?

Figyelt kérdés
Vagy halott valaki erről hogy igaz e vagy sem?

#Gyes csed családi
dec. 18. 18:21
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Csedet, gyedet sosem utalnak hamarabb csak gyest, családi pótlékot, munkanélkülit stb
dec. 18. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
94%
A családit utalják most a héten.Csedet, Gyedet azt januárban kapod meg.Most a családit utalják de az már a januári.
dec. 18. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Semmi értelme. Jól oszd be, mert januárban semmi nem lesz.
dec. 18. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is tök mindegy hogy mikor utalnak és mit a lényeg hogy az januárra van nem decemberre.
dec. 18. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem duplán kapod, csak a januárit előbb.
dec. 18. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
84%
Ezt sokan félreértik vagy nem akarják megérteni, eltapsolják, majd néznek magukon körbe januárban.
dec. 18. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!