Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Szerintetek van "értelme"...

Szerintetek van "értelme" januárban kezdeni a bölcsit? Vagy mivel az a fő betegségek időszaka, jobb lenne márciusban?

Figyelt kérdés

2016. febr. 22. 12:01
 1/6 anonim ***** válasza:

Mindegy, mert hűvösebb idő lehet márciusban is és ugyanúgy át fog esni rajta. VAgy ha akkor nem, akkor majd ősszel.

Nem a hónap számít, hanem az időjárás.

Januárban pont nem szoktak annyira betegek lenni, akkor túl hideg van hozzá, kevésbé szaporodnak a kórokozók.

2016. febr. 22. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
74%
mi januárban kezdtük. február végén lett először beteg.
2016. febr. 22. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mi is januárban kezdtük. Nem feltétlenül lesz beteges a gyereked. Az én fiam szinte napra pontosan másfél havonta volt otthon egy hetet orrfolyás miatt.
2016. febr. 22. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Időjárás és gyerekfüggő. Szerintem ne ettől tedd függővé! Hozzánk jöttek jan.ban is újak.
2016. febr. 22. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mi most januárban kezdtük. Eddug úgy néz ki, hogy két hét bölcsi(ez a beszoktatás volt), majd betegség miatt egy hét itthon, majd egy hét bölcsi, két hét itthon. Most viszont már jár több, mint egy hete betegség nélkül. Szóval, szetintem tökmindegy mkor kezdi. Amin át kell esni, yzin át kell esni.
2016. febr. 22. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 sadykowich ***** válasza:
Szinte mindegy, hogy mikor kezdi, mert annak a közösségnek is lesz egy klímája, amit a kicsi szervezetének meg kell szoknia. Vagyis lehet, hogy szuper időben kezded és betegeskedéssel indul a bölcsi, de ennek ellenkezője is.
2016. febr. 29. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!