Napi bejelentéssel hogy mehetek el táppénzre? A papíromra rá van írva hogy veszélyeztetett terhes vagyok, de így elvileg semmi jövedelmem nem lesz.

Figyelt kérdés
jan. 27. 14:36
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
96%
Hát a cinikus kioktatást meghagyom a többieknek, de a kérdésedre a rövid válasz az hogy sehogy.
jan. 27. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy,ilyen esetben nem jár táppénz.
jan. 27. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 babyboom567 ***** válasza:
100%
sehogy
jan. 27. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy. A napi bejelentés az az, hogy reggel bejelentenek, délután meg ki. Nincs fedezeted, nincs táppénz.
jan. 27. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 babyboom567 ***** válasza:
85%
Még hát nem is értem, hogy akarnál táppénzt, hisz napi bejelentő mellett a tb-t is magadnak kell fizetni.Tényleg senki sem mondta neked,hogy ne vállalj így gyereket?Beteg sem voltál sosem,hogy nem esett le,hogy így bizony semmilyen táppénz nincs?Végtelenül sajnállak különben, rettentő nehéz lesz így.
jan. 27. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
82%
Sehogy. De ezt gondolom gyerekvállalás előtt is tudtad, hiszen gyesre vállaltál gyereket.
jan. 27. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
77%
De én nem is értem ezt az egészet. Úgy vállaltatok gyereket, hogy nem volt normális munkaviszonyod sem?! És ha full egyedül maradsz? Éhenhaltok? Mondjuk most már tök mindegy.
jan. 27. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
De igen, egészen tavaly decemberig rendes munka viszonyom volt. Most januárban hogy bejelentettem a terhességem a munka viszonyom megszüntették, és most úgy megyek hogy mindig aznap jelentenek be.
jan. 27. 17:46
 9/23 anonim ***** válasza:
100%

Terhesség alatt védett vagy a kirúgás ellen.

Közös megegyezést írtál alá?

jan. 27. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 babyboom567 ***** válasza:
100%

Akkor jól átvertek, terhesen nem rúghat ki.Kellene keresned egy munkajogászt,és átnézni,hogy mi mikor történt,hátha van remény a munkaviszonyod visszaállítására.

Az a baj, hogy egésze biztos,hogy közös megegyezést írtál alá,és biztos hogy nem tértivevényes levélben írtad meg nekik hogy terhes vagy(mert ennek lett volna nyoma)

jan. 27. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!