Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Fel kell mondanom a munkáltató...

Kamisamahajimemashita kérdése:

Fel kell mondanom a munkáltatómnál,de maradok gyeten , ilyenkor munkanélkülibe be kell jelentkeznem?

Figyelt kérdés

márc. 14. 10:49
 1/4 anonim ***** válasza:
85%

Nem.

Mivel gyet-et fogsz kapni, nem leszel úgymond munkanélküli. Egyszerre a 2 ellátás nem járna.

márc. 14. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm

Annyi kérdésem lenne még hogy ha kiadják a szabadságaim ,akkor már igènyelhetem a gyetet? hivatalosan 8 órában vagyok és ugye akkor " szabadságon" lennék amíg az le nem jár addig nem igényelhető vagy lehet igényelni szabadság alatt?

márc. 15. 11:22
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha jogosult vagy rá én Gyet előtt azért kivenném az álláskeresésit a rendszerből..... az azért jóval több mint a gyet.
márc. 15. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Igen be kell jelentkezni. Álláskeresőire nem vagy jogosult, de be kell jelentkezni. Nekem is be kellett én is gyeten vagyok.
márc. 16. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!