Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » TGYÁS kérdés, valaki segítene?

TGYÁS kérdés, valaki segítene?

Figyelt kérdés
Várjuk a kistesót, és kivettem a benn maradt szabikat. A GYEDem dec. 30-án járt volna le, de mivel 31 hétvégére esett, azt tanácsolták, hogy mondjam le egy nappal előbb, és akkor meg tudom kezdeni pénteki nappal a szabikat. Június 18-ra vagyok kiírva a tesóval, tehát elvileg a 2011-es évet nézik majd, amikor is a dec 30- a kivételével végig GYEDen voltam. Azt mondták az OEP-ben, hogy akkor ez alapján az egy nap alaján nézik majd a TGYÁS-t. Viszont ott van még a dec 31 is, ami ugyebár hétvége volt, de ezt figyelembe fogják venni? Tehát nem fogják elosztani két nappal azt az egy napi béremet? Mert akkor nagyon nagyon rosszul járnék! Valaki tudna ebben segíteni?

2012. jan. 16. 15:18
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!