Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » A gyed elbírálása ugyan úgy...

A gyed elbírálása ugyan úgy zajlik, mint a t. gyás-é?

Figyelt kérdés
Úgy értem,ha valakinél valami gigszer volt,és járt a t.gyás,és x hónap múlva kapta meg visszamenőleg, akkor elképzelhető,hogy a gyed elbírálása is annyi időt vesz igénybe,ha az adott probléma még akkor is fenn áll? Hogy működik ez?

2012. máj. 10. 18:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem valószínű. Ha egyszer kibogoztak egy problémát, akkor azt már megoldottként kezelik - persze ez nagyban függ attól is, hogy mi volt a gond.
2012. máj. 10. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
A gond az,hogy a munkáltató nem érhető el,egy ismerőstől tudom,aki a Munkaügyi Bírósághoz fordult,hogy a cég felszámolás alatt áll.
2012. máj. 10. 20:02
 3/3 A kérdező kommentje:
Egyébként az illetékles OEP-nek feltettem a kérdést-persze csak E-mail-ben tudtam,mert telefonon nem lehet élő emberrel beszélni (más,hivatalos szerv sem tud!)-de minden mást írtak paragrafusokban...
2012. máj. 10. 20:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!