Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A gondozónő/óvónő családlátoga...

A gondozónő/óvónő családlátogatása hogy zajlik?

Figyelt kérdés
Illik leültetni, kínálni, vagy inkább a gyerekszobában lesz kötetlen beszélgetés?
2012. jan. 6. 22:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Nálunk bejöttek leültek a nappaliban meg kínáltuk őket beszéltünk és egy kis idő után meg mutattunk mindent a lakásban a gyerekszobánál el időztünk egy kicsit majd leültek még egy 5 percre és mentek tovább.
2012. jan. 6. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nálunk alvás időben jöttek a bölcsiből.megmutattam a lakást,az alvó fiamhoz is bekukkantottak,aztán a másik szobában leültünk és beszélgettünk egy órát a fiamról.megkínáltam őket üdítővel,kávéval.
2012. jan. 7. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem meg szokás kínálni őket, de azért nyilván nem kell olyan nagy felhajtást csapni :) Nálunk úgy volt, hogy leültünk a nappaliba, ott beszélgettünk a fiacskámról, hogy úgy kb. milyen gyerek, mennyire barátkozós, mennyire fogad szót, hogy viseli, ha nem vagyok ott, mit csinál önállóan és mit nem, stb.

Utána bementünk hozzá a gyerekszobába, megnézték, hogyan játszik, megmutogatta a játékait, jól össze is barátkozott rögtön az óvónénikkel, kb. ennyi.

2012. jan. 7. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nálunk fel sem merült, hogy bármikor is jönnének. Ez bölcsinél, ovinál van? Kezdés előtt, vagy amikor már régóta jár?
2012. jan. 7. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
a fiam bölcsis. az első héten jöttek,akkor harmadik napja tartott a beszoktatás.akkor még nem aludt ott,csak pénteken
2012. jan. 7. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!