Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Missed ab. műtét hogy zajlik...

Missed ab. műtét hogy zajlik a Bajcsyban?

Figyelt kérdés

Van már 2 gyermekem, Pharmatex mellett lettem ismét terhes, de már az első UH-on sem találtak babát.

9 hetes vagyok, szerdán reggel megyek a Bajcsyba, elvileg du. már jöhetek is haza.

Hogy készüljek, milyen lesz? Mit vigyek mindenképpen magammal, ami esetleg nem egyértelmű?

Ugye nem a gyerekágyas részre fognak fektetni?????

Kb. mikor szoktak utána hazaengedni? Csak mert elég macera lesz megoldani a hazajutást, mivel utána ugye nem vezethetek, de reggel mindenképpen egyedül kell bemennem, mert a párom viszi a gyerekeket oviba-bölcsibe.

Köszi a válaszokat!


2012. ápr. 1. 18:13
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Először is nagyon sajnálom, ami veled történt. Sajnos tavaly én is átéltem ezt a szőrnyűséget:( Első babám lett volna nagyon régóta próbálkoztunk. 8 hetesen nem volt szívhangja ezért missed ab lett a vége tavaly novemberben. Engem is a Bajcsyban műtöttek. Nálam úgy volt, hogy mivel én még nem szültem, ezért előző nap estére kellett bemennem, hogy felhelyezzék a lamináriát. Másnap olyan 11 körül műtöttek. Alig volt 20 perc a műtét, utána toltak vissza és olyan 16-17 óra körül már haza is mehettem. Igaz én édesanyámmal és a párommal mentem haza, de nem fontos a kísérő, csak annyi, hogy nem vezethetsz utána. Amit mindenképpen vigyél: köntös, hálóruha, bugyi, és betét! Engem nagyon megviselt, hogy a gyerekágyas részre tettek...engem műtöttek, mellettem meg sírtak a babák....:( Szőrnyű volt, ráadásul egy olyan lánnyalvoltam egy szobában, akivel egy idős terhes voltam, csak ő abortuszra jött:((( Életem legszőrnyűbb időszaka volt-és még most is az, de már tudok előrefele nézni....


Egyébként a kórházban mindenki maximálisan rendes, kedves volt...


Bocsi, hogy hosszúra sikerült csak gondoltam leírom, hogy nálam hogy történt....

Kitartás!!!

2012. ápr. 1. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!