Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Gyed- ből dolgozni, majd újra...

Gyed- ből dolgozni, majd újra terhesen. Tudna vki segíteni?

Figyelt kérdés

Mennyi ideig kell újra dolgozni, hogy a fizetésből szàmolják újra a tgyást és a gyedet?

Azt is szeretném még megtudni, hogy hány nap szabi jár, ha két éves gyerkőc után megyek vissza? A baba első és a második évére szólóan is az évi teljes szabi? Köszönöm!


2013. júl. 7. 06:52
 1/4 anonim ***** válasza:
bocs az offért de ez engem is érdekelne.
2013. júl. 7. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Állítólag az új törvény szerint elég lesz 180 bérezett nap helyett 120 bérezett nap is.

Szabadság, ha 2011. aug. 1 után szültél, akkor a tgyás idejére és a gyed első fél évére jár szabi.

Nem tudom megmondani, hány nap szabi járna neked, mert ahhoz kell a születési éved, mennyi gyereked van, igényelted-e a gyerek után járó pótszabadságot és szülés előtt maradt-e bent szabid?

2013. júl. 8. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Még valami, ha 2011. aug. 1 előtt szültél, akkor a tgyás idejére és a gyed első évére jár a szabadság.
2013. júl. 8. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi az infot! Ilyesminek milyen jogszabályban tudok utánanézni magam?

Amúgy sajnos 2012 elejèn szültem, tehát ezzel is megszívtam, mint mindig mindennel.

2013. júl. 9. 08:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!