Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti meddig dolgoztatok terhesen...

Ti meddig dolgoztatok terhesen? Mit mondjak a főnökömnek, ha már nem érzem hogy tudok ott dolgozni, vagy hogy hívják ezt a szabadságot?

Figyelt kérdés
Végül is November végén fogok szülni,ezt szülési szabadságnak hívják?De hát az még odébb van.Meg ilyen helyettesítő vagyok,van hogy pont az nap szolnak hogy be kéne menni.Ekkor is jár szabadság?Mert mindig görcsöl a hasam is,keményedek is,kinyílt a külső méhszájam is,így tervezni sem tudok előre semmit,ha előtte szolnak,nem tudom mit csináljak.Betegszabira szintén nem mehetek el,mivel csak helyettesítő vagyok.Vagy így is el lehet?
2012. aug. 24. 07:02
 1/4 anonim ***** válasza:
48%

Szerintem így is elmehetsz betegre, a nőgyógyásznak mondd el, nehéz számodra a munka már, fáj görcsöl... Ki ír betegre, majd elmehetsz 8 hónapos terhesen tgyásra.

Határozatlan idelyű munkaszerződésed van?

2012. aug. 24. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen az van.:)
2012. aug. 24. 07:11
 3/4 anonim ***** válasza:
betegszabira a terhesség miatt nem mehetsz el, de táppénzre elmehetsz. ha kérsz a nőgyógyásztól táppénzes javaslatot, akkor a háziorvos fel fog venni táppénzre. a tgyást csak akkor érdemes egy hónappal szülés előtt kérned, ha rosszul keresel. ha jól keresel, akkor a szülés időpontjától kérd
2012. aug. 24. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem is a nőgyógyász írt javaslatot és a háziorvos írt ki táppénzre szintén állandó görcsök miatt. Boldog babavárást
2012. aug. 24. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!