Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Ilyen feltételek mellett...

Ilyen feltételek mellett lehet, hogy nem is fogok GYED-et kapni?

Figyelt kérdés
2014. februárban fog megszületni a 3. gyermek (nem tervezett baba, de megtartjuk). 2013 márciusában szűnt meg a munkaviszonyom, és júniusban kezdtem az új munkahelyen (4 órás, 75.000 bruttó bejelentett). Az új munkahelyem sajnos elég nehéz fizikailag, nem fogom bírni szülésig, valószínűleg még 1-2 hónapot lehúzok. Na, és innen jön a neheze! Ha nincs munkám a szülésig, igényelhetek valamilyen segélyt? Illetve, ha jövőre megszületik a babánk, milyen eséllyel kapok TGYÁSt, GYED-et? Kapok egyáltalán valamit? :-(( Ha nem, lehet valamilyen támogatást igényelni? Ugye nem annyira kilátástalan a helyzet??!! Vagy igen??!! :-(((
2013. júl. 9. 08:28
 1/2 anonim ***** válasza:
Kicsit részeleteznéd, hogy március előtt mennyi ideig volt munkaviszonyod ?Az új munkahelyeden határozott időre vagy? ha a mostani helyen nem dolgozol tovább,akkor táppénzre mész vagy megszűnik a munkaviszonyod ?
2013. júl. 9. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Március előtt 2006-tól volt a munkaviszonyom. 2008-ban született az első, 2011-ben a második gyerkőc, vissza ugyan már nem mentem dolgozni, de 2013-ig maradt a munkaviszonyom. Akkor mentem volna vissza, de már nem vettek vissza. Innen nem fogok táppénzre menni. Igaz határozatlan idővel vagyok, de ha nem bírom tovább, akkor megszüntetjük a munkaviszonyt. Ismerősömé a cég, nem akarok vele kicseszni, hogy táppénzre megyek, úgyis neki köszönhetem, hogy felvett, hogy valamit tudjak keresni.
2013. júl. 9. 15:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!