Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Használta már valaki a Támogat...

Használta már valaki a Támogatásguru szolgáltatásait? Érdemes igényelni, vagy csak küldenek egy sablon szöveget és az amúgy is letölthető nyomtatványokat? Van már valakinek valami tapasztalata velük?

Figyelt kérdés
2013. aug. 24. 12:23
 1/2 anonim ***** válasza:

Én nem használtam, de most elolvastam, a honlapjukat. Ez alapján szerintem nem érdemes igénybe venni őket. A munkahelyen, az interneten, a védőnőnél, de akár itt a gyakori kérdéseken is meg lehet tudni a szükséges információkat. Az OEP-nél is készségesen segítenek az ügyintézők.


Nekem inkább hatásvadásznak tűnik, amit írnak, pl. ez:

"Már a babavárás 3. hónapjától több pénzt kaphatsz."


Nem kell zseninek lenni, a csapból is az folyik, hogy a magzat 91. napjától igénybe lehet venni a családi adókedvezményt, ami 10e Ft havonta.


Az, hogy mikor jársz jobban, ha gyed-be szülöd a második babát, vagy visszamész előtte dolgozni, és a többi kérdés, az persze mindenkire egyénileg más lehet, és nehéz az adott törvényben eligazodni, de nekem pl. egy gyakori kérdéses anyuka (aki ért ehhez) segített, és pontosan úgy volt minden, ahogy leírta. És fizetnem sem kellett érte semmit.

2013. aug. 24. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Szia!

Én is hasonló véleményen voltam, csak véletlen találtam rájuk neten és kíváncsi lettem, hogy tudnak-e valami pluszt azonkívül amit egy átlagos kismama is tudhat.

Köszönöm szépen a gyors választ.

2013. aug. 25. 10:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!