Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Ha már aug.15-től táppénzen...

Ha már aug.15-től táppénzen kellett volna lennem, de a munkáltatóm ma szólt, mi a teendő?

Figyelt kérdés
Pedagógus vagyok, szept. 1-el már nem kezdem el a tanévet, mert babát várok. Kiadták az éves szabimat, ami aug. 15-ig tartott...azzal a 12 nappal mi a fene lesz? Hova forduljak? Fizetés nélküli szabi? Ez az én hibám?
2013. aug. 26. 17:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem értem: amikor kiadták a szabidat, nem mondták hogy meddig leszel szabadságon? Nem beszéltétek meg, hogy mi lesz utána? Hány hetes vagy?
2013. aug. 26. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én sem teljesen értem, hogy érted hogy nem szólt? Miről kellet volna tájékoztatni?
2013. aug. 26. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
úgy jöttem el júniusban, hogy augusztus közepe-vége felé értesít, hogy meddig elég a szabim, mert akkorra számolják ki... és ma szólt, hogy hoppá, csak a gazdaságis szabin volt és nem figyeltek oda. 24 hetes terhes vagyok.
2013. aug. 26. 18:04
 4/5 anonim ***** válasza:
Akkor neked kellett volna érdeklődnöd
2013. aug. 26. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hat van olyan, hogy késve kéri ki valaki a táppénzt, ilyenkor a megyei felülvizsgált orvoshoz küldi a háziorvosa, az meg vagy engedélyezi visszamenőleg, vagy nem. Próba cseresznye. Menj el holnap a haziorvosodhoz es beszélj vele.
2013. aug. 26. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!