Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Mi a teendő ha a felmondási...

Mi a teendő ha a felmondási papírt aláírtam de a munkáltatóm nem fizette ki a béremet?

Figyelt kérdés
2010. dec. 10. 20:38
 1/4 arbeitmachtfrei ***** válasza:
Nyilván a könyvelő cég, aki a bérszámfejtést csinálja el fogja küldeni a paírjaidat, és feltltelezem utalják a béredet.
2010. dec. 10. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
2010.11.17-én mondtam fel és 18-án papírjaimat megkaptam. Alá is írtam mivel azt mondták hogy a béremet 2010.12.10 én fogják utalni (ezt csak a papír aláírása után közölték velem) de nem utaltak és azt közölték a telfonban hogy majd készpénzben kapom meg munkaruha használat miatt 30000Ft levonással együtt.
2010. dec. 10. 21:23
 3/4 anonim ***** válasza:

Általában később utalják át a pénzt. Nem az aláíráskor kapod azt meg.Én mostanában már kétszer is leszámoltam, leadtam a dolgaimat, kaptam róla egy papírt, hogy nem tartozom semmivel és két hétre rá már a számlámon volt az összeg.


Ökörköri

2010. dec. 11. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Tévedés. Kilépéskor minden esetben el kell számolni. Az meg, hogy munkaruha használat miatt levonás. Ha az elszámoláskor nem tüntették fel, akkor coki nekik.

Eleve nonszensz. A munkaruha jár, akár természetben, akár pénzben adják.

Ez egy erősen "Munkahelyi Terror" érett történet.

Csak jól jártál, hogy egy ennyire szarrágó céget otthagytál, de ne hagyd magad.

2010. dec. 20. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!