Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 21+1-napos kis pocok vagyok,...

21+1-napos kis pocok vagyok, nem árt a babának ha sokat mozgok itthon? Takarítás, fözés, porszívózás stb. nem akarok ellustulni! Vélemény?

Figyelt kérdés
2009. febr. 6. 11:28
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia, biztos nem árt. Eddig is mentél, akkor ez nem új neki. Valaki még sportolni (úszás) is elkezd. Csak figyelj magadra, nehogy túlhajszold magad, és pihizz 1-1 fogás közt egy picit
2009. febr. 6. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Szerintem nem lesz baj belőle. Már csak annyir kérdeznék, hogy nincs kedved átugrani hozzám is egy kicsit takarítani?:D

2009. febr. 6. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Mehetek:-))) Ilyen jó időben:)!
2009. febr. 6. 12:03
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Én tegnap csináltam nagytakarítást itthon. Még bútort is tologattam :-/. Na jó persze nem úgy mint egy vadállat, nagyon vigyáztam babára amit nem bírtam azt hagytam a fenébe. Estére mondjuk úgy megfájdult a derekam,h. lefeküdtem egy kicsit pihizni és nem bírtam felállni. De reggelre elmúlt.

Nyugodtan csinálj mindent otthon amennyi jól esik. Nem is kell egész nap feküdni.


Üdv

36 heteske

2009. febr. 6. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan csináld ami jólesik, nem lesz tőle semmi bajod.Én végig vezettem a háztartást, ha úgy éreztem elfáradtam, akkor pedig pihentem.A mozgás jót tesz!!!
2009. febr. 6. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

én 32 hetes vagyok, és a héten kifestettem a lakást :D

ha érzed, hogy fáradsz, vagy netán keményedsz, akkor egyből ülj le és pihi! de nem betegek vagyunk, hogy ágyban kéne feküdni, "csak" terhesek :P

2009. febr. 6. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem vagy veszélyeztetett, akkor nyugodtan. Én az vagyok, de még így is muszáj néha-néha nekiállnom kitakarítani. Nem bírom elviselni, ha nincs rend. Persze a párom nagyon sokat segít, ő porszívóz, meg felseper, felmos, meg megcsinál mindent. Na, de akkor is csak pasi, nem olyan alapos,mint én. :) A lényeg, hogy ne emelgess nehezet, és ne hajolgass sokat, vagy csak óvatosan. És nagyon olyan munkát se végezz, ahol székre, vagy létrára kell állni. (pl. ablakpucolás), nehogy megszédülj, és leess.
2009. febr. 6. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Persze, hogy nem árt, előttem szólók leírták, hogy mire figyelj, én is mindent csinálok, de lassabban megy és sokkal többet kell pihennem.29 heteske
2009. febr. 6. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!