Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Gyed pótlás létezik? Vagy mit...

JnéHN kérdése:

Gyed pótlás létezik? Vagy mit szeretne mondani a kormány?

Figyelt kérdés
Valami olyat mondogat a rádió, hogyha valaki visszamegy a gyerek 2 éves kora előtt dolgozni akkor kap valami kompenzációt. Ennek hol tudnék utána nézni?
2013. szept. 6. 15:57
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha 2 éves gyerek mellett vissza mész dolgozni 8 órába akkor nem veszik el a harmadik évre járó gyes hanem megkapják a családok. De ez még csak egy tervezett.
2013. szept. 6. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
még sehol, tervezik majd bevezetni, persze pont a választás előtt, de még nem is szavaztak róla
2013. szept. 6. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ez is csak egy választások előtti sóhintés lesz.
2013. szept. 6. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Sehol nem tudsz utánía nézni, mivel ilyen jelenleg nincs. Ha figyelmesebben hallgattad volna a rádiót, akkor hallottad volna, hogy msot tárgyal erről a kormány,hogy mi lenne, ha bevezetnék, milyen formában. Majd ha ezt eldöntik, utána lesz egy törvény, ami parlamentben megszavaznak. (bár ez odáig nem jut el, mert több 100 milliárd kellene rá, de kampányfogásnak elmegy).


Egyébként arról szól, hogy ha valaki a gyerek 1 éves kora után visszamegy dolgozni, akkor megkapja a gyedet is, a munkabér mellett.

2013. szept. 6. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Nem szoktam rádiót hallgatni, és ezt egy ismerős mondta, aki nem tudta értelmesen elmagyarázni miről van szó. Nem kell egyből ítélkezni.

Ezért érdekel, mert a munkahelyem közölte, hogy vagy visszamegyek januártól dolgozni, akkor lesz 19 hónapos a kicsi fiam, vagy nem lesz hova visszamennem.

2013. szept. 7. 06:28
 6/7 anonim ***** válasza:
Gyed extra lenne. Ez mèg csak egy tervezet,mint az elsö gyerekre kapható majd 300 ezer ft. De nem fog megvalósulni egyik sem! Amúgy úgy veszem èszre a kèrdèsekböl,hogy felületesen hallanak sokan,így nem èrtik a lènyeget,különben ez a kèrdès se lett volna feltève!
2013. szept. 7. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Én nem hallgatok rádiót és mivel sehol nem találtam pontosat róla, ezért mertem itt megkérdezni.
2013. szept. 7. 15:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!