Kezdőoldal » Tudományok » Társadalomtudományok és bölcsészet » Létezik hiteles forrás a...

Létezik hiteles forrás a magyar államadósság alakulására szocializmus korai időszakától napjainkig?

Figyelt kérdés
Ha igen, hol találhatnám meg? Legjobban valamilyen független forrásnak örülnék, semmilyen kormányzati adatot nem igen tartok hiteles forrásnak, mindig mindenki a kommunistákat szidja, de nehezen tudom elképzelni, hogy tényleg ők tették ennyire tönkre az országot és nem az utódaik.

2013. febr. 11. 22:09
 1/2 Kovibea válasza:

Létezik. Csak nem mutatják meg nekünk. Félnek hogy átvállaljuk. Ezért is mondtam, hogy ha kiderül ez a titok nagy bajok lesznek! Lássuk Marokkó példáját!

Nem véletlen itt semmi... Szóval ne reménykedj, add el és vegyél másikat!

2013. febr. 16. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 laceb válasza:

[link]


Nem tudom mennyire hiteles.

2013. júl. 23. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!