Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » T-gyás alatt eltűnt a munkálta...

Mtptr22 kérdése:

T-gyás alatt eltűnt a munkáltató! Járt már így más is?

Figyelt kérdés
T-gyás még elintézték, a gyed-et már nem! Nem küldték be a foglalkoztatói igazolást, ennek már 4 hónapja és most az OEP elutasította a gyed iránti kérelmemet azzal, hogy nincs meg a ledolgozott időm, pedig a mai napig munkaviszonyban vagyok! Járt már így más is? Mit tudok ilyenkor tenni? Kihez fordulhatok?

2013. szept. 11. 16:41
 1/1 Timpike válasza:
én még megy nem de hasonlóan igen el küldtek szabadra és eltűnt a cég ahol dolgoztam mentem vissza dolgozni a megbeszélte időbe és üres volt a helység. a Munka ügyi bíróság tud segíteni neked kellenek hozzá a munkálattól kapót papírok kicsit hosszadalmas eljárás de megéri mert olyan pert akasztasz a nyakukba hogy azt is megemlegetik hogy világra jöttek
2013. dec. 13. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!