Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » A nőgyógyász adhat igazolást...

A nőgyógyász adhat igazolást a munkahelynek reprodukciós eljárás (inszemináció) kezelésének megkezdéséről?

Figyelt kérdés

Munkahelyemre kellene igazolás, hogy inszeminációs kezelést kezdtünk, hogy ún. védett munkavállaló legyek, ne mondhasson fel nekem a cég, és a hiányzásokat is tolerálják. Erről a sima nőgyógyászom adhat igazolást? Mert a törvény szerint már az erre felkészítő gyógyszeres kezelés kezdetétől él a védettség, tehát nem csak a konkrét beavatkozás után...

Valaki hasonló helyzetben volt már?



2013. szept. 20. 17:58
 1/2 anonim ***** válasza:
Igen adhat, nem betegszabi vagy táppénz lesz, hanem fizetetlen, igazolt távollét. Én ezért nem szóltam még, mert kell a pénz és elviszem betegszabiba. Ameddig tudo, húzom a bejelentést. A lombiknál, amikor már többetkell hiányoznom, akkor szólok, de bízom az inszemekben:-)eddig egy volt, de nem sikerült:-(
2013. szept. 23. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Szia! Nagyon köszönöm a válaszodat! És sajnálom, hogy nem sikerült az első, de az a baba fog jönni, amelyik majd akar...:) Kitartás! :) Nekem mindenképpen meg kell mutatnom, és leadnom az igazolást, mert kicsit úgy tűnik a helyzet, hogy a cég egy része megszűnik, ezért leépítések lesznek, és legalább ennyi jó legyen a rosszban, hogy ez fél év védettséget ad majd. És úgy olvastam, nem a konkrét beavatkozás, hanem már az azt megelőző gyógyszeres és/vagy az inszeminációra felkészítő injekciós kúrától él ez a dolog. Legalább emiatt ne legyen stresszes az ember...:S
2013. szept. 23. 21:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!