Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Inszemináció után milyen...

Inszemináció után milyen méhlazítót szedhetek; + nem gond, ha a 2*2 Utrogestan mellé még egyet használok délben?

Figyelt kérdés

Magne B6-ot hallottam, illetve a Sllüsser sót (nem tudom hogy írják).

Tegnap előtt volt az inszem, ma kezdtem az Utrót.

Voltak már "szellemcsíkos" tesztjeim, ezért gondoltam hogy megpróbálok valami méhlazítót, hátha elindult ott is valami csak egy kis segítség kellett volna.

Rettentően izgulok; nehéz így nyugodtnak maradni. Tudom hogy arra van szükség, most 4 napot pihenek is itthon.

Biztosan nyugodtabb lennék ha emelném az Utrót -úgy tudom nem gond, főleg ez az egy golyó naponta; illetve szednék magnéziumot.



2013. szept. 20. 11:29
 1/6 anonim ***** válasza:

Az Utro nem méhlazító, hanem sárgatest-pótlás, segít megtartani a terhességet. Szerintem a 2*2 elég kell, hogy legyen.

Magne B6-ot szedhetsz, 1-2-t naponta, később lehet többet is, ha görcsölsz vagy vérezgetsz.

Schüssler sót szerintem felesleges egyelőre, inkább kismamavitamin és sok pihenés.

Mondjuk az fura, hogy két napja volt az inszem, és csak ma kezded az Utrót. Nekem anno aznap kellett (a kisfiam inszemmel fogant).

2013. szept. 20. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

magadtól ne szerintem, ha ilyen félelmeid vannak, inkább beszéld meg a dokival. (ha emeled az utrót, arról is inkább tudjon. csak a jövőbeni vizsgálatok és egyebek miatt)


nekem is volt egy pár (meg lombik is), én nem szedtem semmi mást, ha nem sikerül, nem feltétlenül ez lesz az oka

2013. szept. 20. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
nem ezen fog mulni és attól hogy még egy utrot szedsz nem lesz angyobb az esély a 2x2 elég.Ahogy irták ez progeszteron pótló nem méhlazitó. én ilyenről még nem is hallottam hogy külön szednének....
2013. szept. 20. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Tudom hogy mi az Utro! :-) Lehet hogy hü..én fogalmaztam.


-Utrogestan emelésére: napi 2*2-ről úgy, hogy délben +egyet használnék


-illetve méhlazító gyanánt valamilyen magnézium szedésére vonatkozott a kérdésem. Csak nem tudom hogy magnéziumon kívül van -e más, amit erre a célra adnak; ezért nem írtam konkrétan.


Amikor inszemináltak, még megvoltak a tüszőim. Előtte 24 órával volt pozitív az ovu tesztem (napi 4-et csináltam), és aznap is 2* látott az orvosom UH-n. Nem, nem kaptam repesztőt; de nem ez most a lényeg! Tuti kirepedtem, mert fájnak a melleim, és az csak ovu után szokott. 2 éve követjük Uh-val a ciklusom...

Nem akarom a dokit hívogatni, nyilván azt mondaná hogy felesleges emelni az Utró adagot; lehet hogy igaz is.

A hasam fájdogál, de nyilván a beavatkozást érzem még. Csak nyugodtabb lennék a magnéziumtól. Schüssler sóban van itthon; a férjem szedi. De a természetgyógyászunk nyaral, csak egy hét múlva érem el. Szóval akkor nem ártok vele, és Magne B6. Köszönöm!

2013. szept. 20. 12:04
 5/6 A kérdező kommentje:
Ja, és természetesen szedek km vitamint: Gravidát.
2013. szept. 20. 12:04
 6/6 A kérdező kommentje:

Elértem a természetgyógyászom: 2*2 Schüssler sót (magnézium) szedhetek naponta. Szuper! Az Utrogestanon még gondolkodom; de azt hiszem nem emelem, csak ha pecsételnék vagy bármi furát érzek, akkor rácsörgök a dokimra.

Szokott lenni a 20. ciklusnap körül rózsazsínes maszatom, ezért is izgulok.

2013. szept. 21. 10:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!