Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Kislányom augusztus 29-én...

Kislányom augusztus 29-én született, a MÁK-nál mondták is, hogy aug. Hónapra is jár a családi pótlék, viszont csak a 12000 Ft érkezett meg. A határozatban is azt írja, hogy 09. 01-től. Változott valami esetleg vagy érdemes felhívnom őket?

Figyelt kérdés
családi pótlék, mák

2013. okt. 2. 12:13
 1/3 anonim ***** válasza:
Érdemes felhívnod, hisz ott is csak emberek dolgoznak, tévedhetnek. Ha pedig nem, akkor legalább tájékoztatást kapsz. Igen, a mai nappal nekem is megjött 2*13300 (2 gyermek) összevontan a legelső (törthavi) gyessel.
2013. okt. 2. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Lues ***** válasza:
Az én kisfiam is augusztusban született, 10-én és én is "csak" 12000Ft-ot kaptam ma. Viszont én még szeptemberben megkaptam az egyszeri anyaságit és az 12000 Ft-tal több volt, mint vártam. Gondolom egyben utalták a családival. Véletlenül nem utalták neked is egyben?
2013. okt. 2. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nekem is megjott az anyasagi szeptemberben,de 64ezer volt,nem tobb sajna.
2013. okt. 3. 02:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!