Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Másfél éves gyereknek érdemes...

Másfél éves gyereknek érdemes zárt cipőt venni most, ha kinőtte ami volt, vagy elég egy szandál és egy gumicsizma augusztus-szeptemberre?

Figyelt kérdés
2012. júl. 24. 13:09
 1/6 anonim ***** válasza:

Én vettem neki zárt, bőr sportcipőt.

Kicsit nagyobb méretűt, hogy ősszel is jó legyen.

Azért még a nyáron is előfordulhatnak hűvösebb napok, amikor elfér a zárt cipő.

2012. júl. 24. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem elég egy szandi, ha zoknival húzzátok fel biztos nem fog felfázni (próbáljátok fel zoknival is). Nagyobb cipőt, ami meg nem tartja a bokáját semmi képen ne vegyél.
2012. júl. 24. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy ami most a mérete, az tuti kicsi lesz 1-max 2 hónap múlva, az eggyel nagyobb meg nagyon nagy...bár ősszel legalább végig jó lenne.
2012. júl. 24. 14:01
 4/6 anonim ***** válasza:
zoknival is nagyon nagy a nagyobb méret?
2012. júl. 24. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Kb. 1 hüvelykujjnyival.
2012. júl. 24. 15:06
 6/6 anonim ***** válasza:
Milyen idős a picuri? Mert ha még igen pici, akkor érdemesebb beruházni egy normális, drága szandit. A gyors kinövés miatt megkímélitek, el is tudjátok adni (pl.: bizományiban) vagy megtartod másik gyereknek. Ha már nagyobbacska (2 év körül, tehát nem első cipő/szandál), akkor én vennék neki egy olcsóbb szandit, amit nem sajnálnék, vagy nagy divatja van most a crocs papucsoknak és azok utánzatainak. Nekem nagyon nem tetszett, illetve azt hittem, hogy gumi, de most is abban van kint a gyerek a kertben, szeretjük. Zoknival is hordhatja, elég vastag, zárt, azt sem hiszem, hogy felfázna benne.
2012. júl. 25. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!