Ilyet lehet csinálni?

Figyelt kérdés
Ugye àllítólag holnap màr a postákon lesznek.a csp.-k. Besêtàlhatol csak úgy személyivel hogy jõttem a pénzemért? Úgy értem hogy hamarabb mehetek êrte mint ahogy elkezdenêk kêzbesíteni?
2013. okt. 24. 19:17
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Miért lenne ott?31én lesz ott sztem,és köv hét elején kezdik kézbesiteni.

hisz milyen lenne már hogy aki postán kéri,majdnem hó közepén felveheti????

2013. okt. 24. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Akkor te még nem tudod?

Most hamarabb kapjuk!

2013. okt. 24. 19:37
 3/13 anonim ***** válasza:
Nem, nem adják oda
2013. okt. 24. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Ennyire nincs már pénzed?
2013. okt. 24. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem adják oda, majd a postás kiviszi jövőhét szerda és csütörtökön! Még örülni is fogsz neki, hogy nem költöd el ezen a héten és lesz mit enni jövőhét hétvégén!!!
2013. okt. 24. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Jézus! Nem errõl van szó :)

Elutazunk a hétvégên 16 napra ezêrt venném.fel hamarabb :)

2013. okt. 24. 20:00
 7/13 anonim ***** válasza:

Nem tudják előbb odaadni. Akkor könyvelik le (aznap reggel), amikor a postásod vinni fogja. Addig olyan, mintha "nem is lenne ott".

Volt postai alk.

2013. okt. 24. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nem, holnap nem lesz a postán ugyan már! Holnap kezdik a lakcímes utalást indítani! Az nem ugyanaz. Elindítják az utalást, ami hétfőn lesz a postán. Azt szétrakják, és jövő hét szerda-csütörtök környékén fogja hozni a postás.
2013. okt. 24. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Előttem válaszoló,merre lakik? Költözök oda!! Nálunk 2.-án utalja majd a Mák,és 4-én jó ha megkapjuk...
2013. okt. 24. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Utolsó válaszoló, 2-a szombat, szombaton soha nem utalnak. A MÁK erre a hónapra azt a tájékoztatást adta, hogy 25-én kiutalják a lakcímes utalásokat (ez 4-5 nap még pluszban mire kiviszi a posta) és a bankszámlás utalásokat elindítják 30-án. Az egész országra vonatkozóan adták ki a tájékoztatást, így felesleges hozzánk költözni :D
2013. okt. 25. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!